Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van más lány, akit izgat hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más lány, akit izgat hogy együtt legyen 50-60as korosztályal?

Figyelt kérdés
2018. júl. 24. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Hú, akkor én még ifjonc vagyok. 🙂 46
2018. júl. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki akkor igen.
2018. júl. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még 44 évesen sincs ilyen vágyam :)
2018. júl. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43 múltam, de nem vágyom erre a korosztályra.
2018. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ba.szdmeg ez undorito
2018. júl. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, nővéremet.

Csak ő mellette is maradt.

Kb 15 éve együtt él a faszival, mára már idegroncs.

De sok sikert

2018. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire ad magára stb. Akárkivel nyilván nem csak mert x idős.

Voltam együtt 52 és 54 éves férfiakkal, meglepően jól bírják (órákig is), lekörözve fiatalabbakat. Nem viccelek, nekem abszolút kellemes csalódás volt. Azóta nyitok az idősebb korosztály felé is.


Az sem kizárt, hogy csak mákom volt és kifogtam "jobb példányokat", de nekik fontos volt kiélvezni minden percet, semmit sem siettek el és mindennek megadták a módját.


Úgyhogy nem a kor fogja eldönteni, hogy jó-e a szex vagy sem.


Konkrétan a kérdésre válaszolva: nem a kor izgat, olyankor nem arra gondolok, hogy bőven apám lehetne.


Most biztosan sokan elítéltek, de az bezzeg gondolom rendben van, amikor fiatal srác van együtt idősebb nővel... :)))



24N

2018. júl. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7: szerintem csak jókat fogtál ki, az átlag nem hiszem, hogy ilyen.

Saját tapasztalatom pasiként Swinger élményeknél van, ahol szintén vannak idősebbek, nagyon vegyes a felhozatal nőknél, férfiaknál is, viszont ami kb állandó (kivétel 1-1 szingli estén), hogy olyanok járnak akiknek nem kell nagyon szégyellniük magukat, legyen az test, méret vagy állóképesség. Ami érhető, hiszen lehet szorongásod lenne egy ilyen nyílt helyen ha valami problémával "küszködnél". Nem különbözünk nagyon a nőktől mi sem, nem akarunk leégni. Ahogy a párom is egy ilyen buli előtt jön azzal, hogy elég nagy e a melle vagy nem e túl kövér, úgy nekünk is megvan a hiúságunk, főleg az állóképességünkkel kapcsolatban. Ha úgy érezném, hogy alulteljesítek, akkor tuti messziről kerülnék egy szexbulit.


Ezt a logikát követve nem hiszem, hogy egy idősebb pasi rád mászna, vagy udvarolna, aki nem biztos a dolgában. Még akkor is ha lehet, hogy fiatalon csődör volt, azóta lehet betegség miatt erekció problémája van, biztos, hogy nem fog nyomulni, legalább is nem komoly szándékkal.

Én is akkor érzem magam leginkább hódítónak, mikor valamiért minden jól klappol.


Kérdező:

Vannak nők természetes, sok fiatalnak van idősebb kapcsolata.

Viszont csak szexet nézve, ahogy láttam, ők inkább valami fétisht élnek ki és mint a legtöbb fétishnél, ezt nem érted meg ha neked nincs hasonlód. Azoknál a nőknél akiknél láttam, hogy idősebb pasit keresnek szexre, akár élőben swinger estéken, akár honlapon, szextárskeresőkön, a legtöbb nő foglalt, kapcsolatban van. El tudom képzelni, hogy kell nekik ez az állandó biztonság és talán nem is jön ki ez a fétish akkor, ha az ember nincs kapcsolatban.


Nekem is van jó néhány fétishem ma, de mikor szingli voltam teljesen más dolgokra gerjedtem.

2018. júl. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!