Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen magassághoz tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen magassághoz tényleg kicsi az ekkora pénisz?

Figyelt kérdés

Én nagyon kicsinek érzem, félek hogy nem lesz elég a lányoknak, nagy rossz...


A hosszával van leginkább gondom, mert az csak 14 cm. A kerülete pedig 13-14.5 cm között van, attól függ hol mérem, a töve a legvastagabb.

Lányok, mit szólnátok, ha egy magas fiúnak szinte eltűnne a testén a kicsi farka?


2018. júl. 28. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Csak egy "lényegi" információt hagytál ki. Mégpedig azt, hogy mit takart az "Ilyen magasság". De igazából el kell, hogy keserítselek, mert semmi köze nincs a pénisz nagyságának a magassághoz.
2018. júl. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
190 cm vagyok, és nem vagyok elhízva.
2018. júl. 28. 10:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem függ össze a magasság és a pénisz méret

Egy 2 méteresnek is lehet 14 centis himi-limbije

És lehet egy 1,65 méteresnek is lehet 18-20 centis pötse

2018. júl. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Keress fel egy hivatásost az megmondja neked az igazat
2018. júl. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem inkább a majdani lány mérete lenne fontos, mármint a hüvelyéé, hogy mennyire tág, izmos, mély stb, mint a te magasságod?
2018. júl. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vizualitás kérdése.

14 centis farok lehet kicsinek tűnik egy 190 centis magassághoz, de ugyanez a méret egy alacsony 162 centis pasasnál még méretes is lehet....

14 centivel szerintem már tudsz rendes nemi életet élni. Ez nem mikroméret

2018. júl. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jah, ez teljesen okés méret, hogy ne okozzon gondot a szexben. a magasságod meg tök fa#za, és a farkad méretével szemben még szem előtt is van, így igazából még szerencsésen jöttél ki a tulajdonságpontok elosztása után. a szexuális vonzalom főleg fejben dől el, így próbálj legyűrni a félelmeidet, mert ha bejössz egy lánynak, akkor le fogja szarni, hogy 13 vagy 16 cm hosszú.
2018. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!