Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero szemmel: ha a bonobók...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero szemmel: ha a bonobók közössége szexuálisan nyitott, , , szabad" nemi életet élnek és ez természetes akkor a civilizált társadalom miért nem?

Figyelt kérdés

[link]


Mindjárt jön a tucat komment, hogy "mert mi fejlettek vagyunk". De ha nem haragszanak akik erre fognak asszociálni, engem nem ez érdekel, mivel szerintem nem kizáró ok, sőt, alap indoka lehetne. Tudniillik, a leszbikusság, sőt a homoszexuálitás, az intenzív változatos szex (elvileg) közeli rokonaink körében evidens tényező. A legtöbbet felhozott vád bizonyos szexuális formákkal szemben, hogy "természetellenes" vagy nem természetszerű ha így jobb, hiszen magához a szaporodáshoz nincs köze. Na de! Ha a természetben is előforduló jelenség, ráadásul nem is a legfejletlenebb faj köreiben akkor nem is annyira természetellenes?


Nem titok, egy korábbi kérdés ihlette a kérdésemet. Gondolkoztatok már ezen? Miért akkora tabu, az ehhez hasonló értelmes rovatokon kívül a társadalmunkban a szexualitás mint téma?



2018. júl. 31. 12:34
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
18# tőlem például mindenki zöld kezet kapott akit pontoztam.
2018. júl. 31. 13:33
 22/32 A kérdező kommentje:
Jó ezt te biztos jobban tudod, bár furcsa, hogy mégis ők az aktívabbak - viszont az élvezetnek vajon köreikben is az orgazmushoz lehet köze?
2018. júl. 31. 13:36
 23/32 anonim ***** válasza:
94%

21, tudtommal a nőstények a csoporton belüli feszültségek oldásának céljából is felajánlkoznak a hímeknek. legalábbis az egyik szexuálpszichológiai tankönyvben ezt tanultam.

az élvezetőről valóban nem írtak.

azonban van olyan állatfaj ami képes "mikroorgazmusra"

2018. júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
69%

Kutyáknál is mindegy hogy melyik tömi meg épp a szukát, csak felérje.

Lovak is megrakják a szamarat, de az öszvér már nem termékeny.

Nálunk miért nem így van? Minek ez a komolyság.

Reggel a főnök miért nem tol seggbe mindenkit, hogy jelezze a dominanciát a falkában.

Tehát attól lesz változatos a szex ha mindenki csinálja mindenkivel. Holnap nőt pakolok, utána férfit, utána valaki engem.... Aha oké.

De innentől elfogadjuk, mert a bonobók is csinálják.

Egyébként a szex a szaporodásról szól állatoknál, vagy mutass egy fajt ahol a kirántom ha élvezek módszert alkalmazzák.

2018. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
94%
24,így igaz. De mivel a csikló hiányzik, vagy a csiklóban való idegvégződések, így nincs orgazmus. Gondolj csak a hiénákra. Mekkora klitorisszal rendelkeznek, de semmi élvezet benne, mert hiányoznak azok a bizonyos idegek. Egyébként ez is érdekes, ugyanis a hiéna a csiklón keresztül kölykedzik,ezért elég sok elpusztul benne.
2018. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
25# Már vártam bagatellizálást, olyan mintha versben mondtad volna el. :-) De mindegy - ezek szerint te élvezetért, még senkivel nem csináltad például ugye?
2018. júl. 31. 13:46
 27/32 anonim ***** válasza:
58%

Az a válaszadó, aki állatokkal foglalkozik, mégsincs tisztában azzal, hogy az nőstények többsége élvezi a szexet, orgazmusuk is van, hagyja ott a szakmáját.


A bonobók főleg, ugyanis matriarchális közösség, a bonobóknál a hímek fizetnek szexel a nőstényeknek, ha ételhez akarnak jutni.

2018. júl. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
26, nézd alapvetően az ember legnagyobb nemi szerve az agy.
2018. júl. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
32%
#28 te úgy vagy hülye, ahogy vagy. Le is írod, hogy az élelemért párzik. Tehát, az élvezet így már ki is van zárva. Miről beszélsz, heeee?!
2018. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
74%

# 30

Te vagy a hülye. Szövegértés?

A hím prázik élelem miatt a nővel, mivel a nőstényeknél van a kaja. Ha a nőstények nem élveznék a szexet, akkor ez nem alakult volna ki.

2018. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!