Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek Magyarországon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Magyarországon mikor lesz a társadalom szemében természetes és elfogadott dolog a homoszexualitás?

Figyelt kérdés
2017. dec. 28. 21:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
7%
Soha!!!
2017. dec. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
3%

Erről ez jutott eszembe:


Két férfi beszélget:

- Kénytelen leszek kivándorolni ebből az országból!

- Miért?

- Korábban tiltották a homoszexualitást. Most megtűrik. Én nem várom meg, amíg kötelező lesz!

2017. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Aki nem akarja elfogadni, arra nem lehet ráerőltetni. Ettől még a melegeket meg lehet érteni és őket mint teljes értékű embereket el kell fogadni.
2017. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Ramone ***** válasza:
0%
Miért kell két naponta kitenni ezt a kérdést?
2017. dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nem a ráerőltetésről van szó. De valljuk be, hogy a világ abba az irányba mutat, hogy egyre természetesebb dolog, hogy vannak melegek és egyre kisebb a homofóbia és egyre elfogadottabb.


Pl Hollandiában a társadalom kb 90%-a támogatja a melegházasságot, Svédországban a bejegyzett élettársi kapcsolat támogatottsága 94%, a házasságé és az örökbefogadásé bőven 80% felett, Norvégia hasonló. Kanadában tök természetes melegnek lenni, Belgiumban szintén (személyes tapasztalat).


Egyre több olyan film jelenik meg, amelyik bár nem közvetlenül LMBTQ tartalmat jelenít meg, de mellék vagy főszereplőként bemutatják valamilyen szinten a melegeket.

Egyre több híresség coming outol.

És nyugaton egyre inkább tudnak érvényesülni a nyíltan meleg politikusok (ír, luxemburgi, izlandi miniszterelnök, fő polgármesterek, Nagy-Britanniában a választott képviselők 5%-a meleg stb).



És felesleges ezzel viccelődni...

2017. dec. 28. 21:43
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
azt gondolom még Magyarországon ez több év. de nagyon jó lenne mielőbb eljutni olyan szintre mint amit a kérdező emlitett országokat!
2017. dec. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%

De el vannak tájolva egyesek... az emberek normális része nem gyûlöli a melegeket, nem tartja undorítónak ôket, nem imádja ôket, hanem egyszerûen leszarja, hogy melegek. De tényleg, ha te heteró vagy, mi a szart zavar téged más magánélete, hogy más homoszexuális? Én pl sosem éreztem késztetést, hogy gyûlöljem a homoszexuálisokat, ha én nem vagyok az, akkor minek fektetnék idôt abba, hogy utáljam, és felcsesszem az agyam rajta? Ha kiderül valakirôl, hogy meleg, többnyire baromira leszarom, nem tartozik rám, ahogy rád se, meg senkire. Minek ez a sok gyûlölet? Annyi, de annyi energiát felemészt... legyetek boldogak, zenéljetel, filmezzetek, sportoljatok, tanuljatok, dolgozzatok, éljétek az életeteket, fejlesszétek magatokat, és máris nem lesz idôtök, energiátok és kedvetek a felesleges fröcsögésre és mások magánéletében való turkálásra. Egy lelkileg kiegyensúlyozott, heteró embert nem érdekli más szexualitása. Amíg ilyenek maradtok, nem vagytok mások, csak pitiáner, agyatlan prolik, sajnos ez az igazság.

Vagy netán látens melegek vagytok, és ezért izgultok ennyire a témára? Hát az gáz.. no nem azért mert melegek vagytok, hanem azért mert parasztok.

2017. dec. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

Sziasztok!

Én annak csak örülök, ha némely rasszista embertársamat pusztán a melegségemmel, a létemmel tudom idegesíteni. Nyugodtan mérgedjen el mindenki magában, elmélkedjenek csak a homoszexualitás rosszaságáról. Számomra semmi relevanciát nem tartalmaz az ilyen emberek hozzászólása. Lehet elfogadni, s lehet el nem fogadni. Amíg megvan az a közösség, amelyik úgy szeret, ahogyan vagyok, addig - és egyébiránt is - nem fog érdekelni mások véleménye. Felesleges azon rágódni, hogy ki és mibe köt bele. Másokban könnyű a hibát keresni. Persze nyugodtan lehet, de értelmetlen, hisz egy jóravaló ember nem fog adni a tiszta rosszindulatú reagálásokra. Az értelmiség tökéletesen elfogadja az LMBTQ közösséget, pusztán a tanulatlan, neveletlen, műveletlen réteg nem képes a feltétel nélküli szeretetre és elfogadásra. Én semmilyen körülmények között nem szeretnék megváltozni a melegségemet illetően. Ha lenne rá lehetőség, még akkor sem. Van az a társadalmi osztály, aki képes normálisan kezelni a homoszexualitást. Az ő szavuk legyen számunkra mérvadó, ne az ítélkezőké. Puszi. ♥


Egy 16 éves, büszke, meleg fiú. :-)

2017. dec. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
3%
Századik ugyanilyen kerdes van felteve... olvass vissza amugy emg ha tudod a valaszt minek teszed fel? Hiszen egyertelmu hogy soha.
2017. dec. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

Magyarország jó 40 évvel le van maradva a nyugat mögött szellemi szinten és nem is fejlődünk olyan mértékben, mint ők, szóval az én életem során szerintem már nem fogjuk megérni, hogy nagy mértékű legyen a támogatottság.


31/N

2017. dec. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!