Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem megy a frenetikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy a frenetikus orgazmus?

Figyelt kérdés

Annyiszor hallom barátnőktől, olvasom cikkekben, hallom a filmekben, hogy a nők akkorát élveztek, hogy utána csak pihegtek és feküdtek, mert mozdulni nem bírtak...

Na, ez az én esetemben fordítva van - a férfi fekszik és piheg, én meg azon gondolkodom közben, hogy vajon bírni fog-e még egy menetet...

Ez tök jó, mert imádom látni, hogy ennyire kikészítettem őt, hogy ennyire jó volt neki!

De amióta elveszítettem a szüzességem 3 férfival voltam és egyikkel sem éltem át azt, amit az előbbiekben már kifejtettem. Nagyon szeretném, ha megtörténne, de mire odajutnánk, a pasi teljesen kiürül.

Elélvezni el tudok, szóval nem vagyok frigid vagy ilyesmi... bár az is leginkább maszturbálás közben :/


Mit gondoltok, mit csinálok rosszul? Még azt se lehet mondani, hogy ne tennék meg mindent az ügy érdekében - nem vagyok az a "fadarab" típus.


Van erre valami tipp, hogy összejöjjön? :)



2018. aug. 3. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem Te csinalod rosszul, hanem a partnereid...
2018. aug. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hüvelyi orgazmusra gondolsz vagy segítesz kézzel izgatva a csiklódat?

Csak mert a szimpla hüvelyi orgazmus csupán a nők 25%-ának megy. Nekem például nem megy és mindig ingerlen közben magam, meg ami nagyon fontos, hogy teljesen ott vagyok fejben és teljesen laza vagyok.

2018. aug. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, jobban átgondoltam és nem csak bennem van a hiba. Nem baj, hogy hamar elmennek, természetesen ez előfordul...de néha jobb lenne, ha tovább bírnák.


Igen, a hüvelyire lehet, hogy felesleges vágynom... a csiklómat viszont mindig izgatom :) De így se megy szex közben.

De ha nem is lenne orgazmusom, legalább annyira lefáradnék, de még ez se :D és utána kielégítetlenül megyek valami kaját keresni a hűtőben. Talán a partnerek is önzők.

2018. aug. 4. 05:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne hagyd, hogy elmenjen. Te se izgasd magad orgazmusig, hanem állj meg előtte, lassíts. A partnereddel is beszéld meg, hogy ne csak így durrbele essen neked. Azt fel kell építeni, és utána mehet. A lényeg, hogy folyamatosan éhes maradj, hogy egyre inkább el akarj menni, de ne lehessen, utána pedig több is jöhet egyszerre.

Néha sikerült eljuttatnom idáig az exemet.

2018. aug. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem csak úgy van hatalmas orgazmusom szex közben, ha a csiklómat is simogatom. Teljesen lazulj el, fordítsd minden figyelmed arra, hogy élvezed. Tapasztald ki, hogy milyen mozgás kell ahhoz, hogy simogatással együtt el tudj menni. Pl. nekem az jön be, ha gyorsan és ritmusosan mozog, így a csiklóval együtt hatalmasat élvezek. Ha te vagy felül, könnyebb, mert te irányítod.


L/20

2018. aug. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Ami azt illeti, nem tudom magam orgazmusig izgatni, mert a partner addigra már elmegy :D szóval még csak esély sincs rá. Ha jön a következő menet, akkor is erről van szó.


Azt hiszem rájöttem a problémára a segíségetekkel: fejben nem vagyok ott eléggé. Arra figyelek, hogy neki hogy lehet jó. Kicsit feszélyezve érzem magam, ha nyalnak, mert félek, hogy unják, amire eddig semmilyen jel nem utalt.


Köszönöm a segítségeteket! :)

2018. aug. 4. 14:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert! 😊
2018. aug. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!