Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Krav Maga-t valahogy végezhe...

A Krav Maga-t valahogy végezhetem egyedül itthon? Vagy van valami hasonló intenzív, harci sportot amit itthon végezhetek? Mi kell hozzá, hogyan?

Figyelt kérdés
Kérlek adjatok tanácsot, videót esetleg... Köszönöm!
2011. ápr. 11. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

kb. 10 év intenzív harcművészkedés után, mester szintet környékezve, én legtöbbet már itthon gyakorlok!

ezt tudnám tanácsolni Neked is!

2011. ápr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És hogy gyakorolhatnék itthon? Van erre valami tanácsod? Mit hogy kell nem tudok semmit még ezekről... de most eljárni nem tudok, ezért keresek itthonra.
2011. ápr. 11. 15:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Otthon hogyan tanulod meg reflex-szinten, hogy mit csinálj, ha megtámadnak? Szerintem sehogy.
2011. ápr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Neji ***** válasza:

Hát tanácsot adni erre nem tudok xd de egy ötletet azért adok:Vkit aki jár tanuld el tőlle a teknikákat utánna kocsmában gyakorolhatod bizonyos emberekkel xD


Amm vki aki jár rá azt kérd meg sztem,h tanítson téged is,de olyat aki már pár éve ott van.

2011. ápr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

jah, sajnos otthon csak trenírozhatod magad. felkészítheted a tested a harctechnikák gyakorlására: erősíthetsz, nyújthatsz, szökdelhetsz (ezekből már elég jó kis alapedzést ki lehet hozni)

de amíg nem tudsz elmenni valakitől tanulni, addig majdnem kizárt, hogy bármi komolyabbat megtanulj. egyetem tananyagát meg lehet tanulni otthon, mindjuk 3,5 év helyett 15 év alatt, de harcművészetet.. amit alapból 4-10 évig meg mégtovább gyakorolnak, sajnos nem esélyes.

Te harci sportot írtál, de olyat sem tapasztaltam, hogy bármi technikát helyesen és hatékonyan betanult volna valaki otthon :D kell egy alap szint (egy magas alap) én mondjuk már azt mondom magamra, hogy némi gyakorlattal, ha megnézek egy technikát videóról, és átlátom, akkor valamilyen szinten le tudom másolni, és be is gyakorlom, ha érdemesnek érzem. de ezt, 0-ról indulva..

azt tanácsolnám, hogy keress egy profit heti 1 vagy 2 hetente 1 alkalommal, és ő majd megmutathatja mit gyakorolj.

2011. ápr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hát igazából valami olyan napi mozgást, edzést keresek amit élvezek, amin levezethetem a feszültséget és jól megmozgat... ez ugrott be, de ha tudtok nekem valami mást erre a célra, azt örömmel fogadnám:)

2011. ápr. 11. 15:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Neji, kérlek :)
2011. ápr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
tanulj meg otthon sakkozni úgy, hogy sose nem játszol senkivel egy partit. szerinted lehetséges?
2011. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
5 éve foglalkozok harcművészetekkel, otthon nem fogod megtanulni a nulláról a helyes mozdulatokat, valami oylasmit meg utánozni amit mondjuk egy videóban látsz értelmetlen... lehetetlen, Bruce Lee nek se menne hidd el ;)
2011. ápr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Áh,nem tudod otthon megtanulni.

Viszont ha mindenképpen otthon akarsz mozogni valamit,kevés eszközzel,akkor vedd meg a Fegyencedzés című könyvet.Abban vannak nagyon jó gyakorlatok.

Pont erre találták ki.

2011. ápr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!