Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez megfordult már a fejedben? : P

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megfordult már a fejedben? : P

Figyelt kérdés
Ha nem lenne felvilágosítás és nem tudnánk a szex létezéséről, nekem eszembe nem jut hogy ott lent az ilyen célt szolgálhat.
2018. aug. 5. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted az állatok kapnak felvilágosítást? És tudnak a szex létezéséről? Nem, ösztönösen csinálják.
2018. aug. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem fordult meg, mert ez ösztön és felvilágosítás nélkül is működik, egy amazóniai a civilizációl teljesen elszigetelt törzs is szaporodik és szexel nem tudom ott milyen a felvilágosítás de inkább ösztönös lehet.
2018. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudjuk persze, de ők inkább rugalmasabbak szexuálisabbak. Nem tudom ezt hogyan mondjam. Vegyünk egy nagyon szűk hölgyet. Ha látnád, hogy sír a fájdalomtól, tovább csinálnád? Hisz ez fájdalmat okoz. Fájdalmat okozni pedig nem szép dolog a másiknak, mint tanultuk és tudjuk. Ki ért egyet?
2018. aug. 5. 17:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Macskáknak, sőt kutyáknál is fáj az együttlét.
2018. aug. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az állatvilágot hagyjuk, azok ösztönlények, kutyát nem érdekli, hogy fájdalmat okoz, hisz nem is tud róla. De nem gondolod, hogyha a hölgy sír a fájdalomtól akkor abbahagyod, mert kárt okozol benne? Hisz nem tudod mi ez, csak valami kényszert érzel.
2018. aug. 5. 17:26
 6/10 anonim ***** válasza:

Anyukámék idejében se volt szexuális felvilágosítás

Még is tudták maguktól hogy a pömpölő meg a kelyhecske mire való

24N

2018. aug. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az állatok is tudják, hogy fájdalmat okoznak, csak kölcsönösen elfogadják, hogy ezt muszáj megtenni. Ha az ember is ösztönlény maradt volna, akkor is tudnánk, hogy fájdalmat okozunk a nőnek, csak egyszerűen ez természetes lenne.
2018. aug. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem
2018. aug. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ezen a kérdésen most jót nevettem :))

a lényeg hogy ez ösztönös cselekvés szerintem

2018. aug. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A középkorban beszélni is tilos volt erről, azért is megégettek, ha magadhoz mertél nyúlni, mégis szaporodtak....
2018. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!