Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veled olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veled olyan hogy valaki tetszett, de megfordult a fejedben hogy ha nem tetszene akkor csúnyának tartanád?

Figyelt kérdés
Tudom elég hülyén hangzik, de nem egyszer előfordult velem olyan hogy láttam valakit aki tetszett, de ha belegondoltam hogy ha úgy láttam volna meg, hogy nem tetszik akkor csúnyának tartanám. Mert mittomén valamiért nagyon esztétikátlan az arca, vagy akármi.
2013. jún. 3. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki nem tetszik, még nem feltétlen tartom csúnyának.

Egyébként tök értelmetlen, kretén kérdést tettél fel, gondolkozz már ennél világmegváltóbb dolgokon.:D

2013. jún. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De pont ez a lényeg, hogyha nem tetszene, akkor még csúnyának is tartanám... -.-"
2013. jún. 3. 15:09
 3/12 anonim ***** válasza:
hát ha erre gondolsz.. akkor velem volt olyan, hogy elég ronda srác tetszett, és ha nem ismerném, akkor persze nem tetszett volna:)
2013. jún. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Úgy érted ha nem tetszene, és látnád nem úgy néznél rá mint egy átlagos emberre hanem csúnyának tartanád, nem?
2013. jún. 3. 15:13
 5/12 anonim ***** válasza:
ahha:) akkor megilyednék tőle xDDDD
2013. jún. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést csak én nem tudom értelmezni?
2013. jún. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha valakit megismerünk, a jellemét, a szokásait, szépnek láthatjuk, ha jó emberről van szó.

A legszebb Barbie-lányból is lehet egy csúnya boszorkány, ha kiderül, hogy könnyen kapható, undok, gonoszkodó típus. Az ilyen lányokat nem látod szépnek egy idő után, ha megismered őket.

Érdekes az emberi elme :)

2013. jún. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem az uborkát.

De jó is, hogy nem szeretem, mert ha szeretném, akkor megenném, pedig nagyon utálom!

2013. jún. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Tehát látsz valakit aki tetszik, nem ismered csak látod. Viszont megfordul a fejedben, hogyha nem tetszene, akkor nem úgy tekintenél rá mint 100 másik emberre az utcán akik mellett elsiklasz, hanem megjegyeznéd magadnak, hogy csúnyácska az illető.

Tetszik érteni?

Szóval nem én nem tudtam normálisan feltenni a kérdést, hanem te nem tudtad értelmezni. Amivel alapjáraton nincs is semmi gáz, mert tényleg elég kacifántosra sikeredett, de legalább ne ilyen bunkó hangnembe reklámozd...

2013. jún. 3. 15:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez a kérdés tényleg értelmetlen. Ahhoz, hogy valakihez vonzódj, ahhoz legalább egy pillanatig látnod kellett úgy, hogy még nem tetszett, szóval tekintettél rá idegenként. Vagy van olyan, hogy valaki előbb megtetszik, és csak azután sodor mellé az élet?:D Kétlem...
2013. jún. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!