Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha már megfordult a fejedben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már megfordult a fejedben, hogy szakítani kellene, akkor tényleg meg vannak számlálva a kapcsolat napjai?

Figyelt kérdés

Nem egyszer megfordult már a fejemben, hogy szakítani kéne. Pedig látszólag semmi baj nincs a kapcsolatomban. Imádunk együtt lenni, nagyon jól kijövünk, legjobb barátok vagyunk.

Nem akarom elveszíteni, tényleg szeretem.

Persze nem tökéletes, de nincs olyn kapcsolat ami az lenne.


Úgy érzem, hogy le tudnám és le is akarom vele élni az életem, de azt érzem, hogy túl korán jöttünk össze. Nem az, hogy nem éltem ki magam, de kíváncsi lennék más emberekre is. Milyen önfeledten flörtölni így felnőttként. Teljesen máshogy állnak a férfiak hozzád, ha hosszú kapcsolatban élsz.

Más csókjára egyáltalán nem vágyom, és sosem csalnám meg a páromat, de annyira szeretnék ismerkedni. Tudom, gyökérül hangozhat ez mind.


Nem tudom, hogy nyomja el magamban ezt az érzést. Nem akarok megbánni semmit sem. Ha most elhagynám a barátomat, akkor biztos, hogy elveszíteném, amit nem tudom, hogy vészelnék át, és szinte biztos vagyok benne, hogy megbánnám később. De..mi van ha nem múlik el ez az érzés vagy esetleg ha felerősödik? Könnyebb lenne 22 évesen kilépni egy kapcsolatból, így hogy még nincsenek olyan erős kötöttségek (pl házasság vagy gyerek), mint mondjuk 35 évesen.



2017. ápr. 13. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Van egy normális kapcsolatod, és másfele mennél?

Lehet soha nem találsz ennyire jól működőt, mint a mostani,

utána meg 35 éves fejjel átkozod a napot, hogy hogy lehet-

tél ekkora balfax :)


Tanuld meg megbecsülni azt, amid van.

2017. ápr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezt írtam le én is az utolsó bekezdésben.
2017. ápr. 13. 11:44
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Gyakran komolyan azt érzem, hogy az emberek túl nagy luxusban élnek...

Nincs veled semmi baj, csak egyszerűen egy önbizalomhiányos kislány vagy. Idővel majd megtanulod, hogy az embereket nem dobáljuk úgy, mint a használt zoknikat, csak azért mert arra vágysz, hogy valaki más is legyezgesse a hiúságodat.

2017. ápr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen még nem kösd le magad. Szerencsére még ANNYIRA fiatal vagy, h még akár évekig is eléldegélhettek együtt, még akkor sem lesz késő nektek váltani.


Az égiek még hozhatják, h egymáshoz rendelnek titeket, csak érettebben, és lehet, az egy nagyon szép szerelem lesz.

2017. ápr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az emberek gyakran azt is gondolják, hogy olyan sok idejük van...
2017. ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most lehet hogy én vagyok hülye. De hány éves is vagy?:D
2017. ápr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán csak nem tudod magadnak megfogalmazni, mi hiányzik a kapcsolatodból, holott elképzelhető, hogy valamiért nem jó neked. Próbáld meg kideríteni, mi az, és döntsd el, javítható-e a dolog a mostani pároddal.


Megtörténhet ugyanis az is, hogy majd gyerek mellett fogsz bepánikolni, hogy te nem ezt a férfit akarod magad mellett tudni életed végéig. Egy kapcsolathoz marha kevés az, hogy a másikkal "nincs különösebb baj".


A többi irigy, csőlátású kutya meg menjen, és tegyen valamit annak érdekében, hogylegyen egy normális kapcsolata. :D

2017. ápr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ertekeld, mert ra fogsz fazni. Tapasztalatbol mondom.
2017. ápr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ismerős gondolatok és érzések...

Nekem nem múltak el az évek alatt ezek a kis hangok, bár nekem konkrétan első kapcsolatom.


Talán nem is veszíteném el, ha egy időre külön mennénk, de engem inkább az tart vissza ettől a dologtól, hogy nem akarok neki fájdalmat okozni.. Tényleg. Szeret annyira, hogy még akkor sem hagyna el talán, ha azt mondanám, hogy én most nem tudom mit akarok, ismerkedni kicsit és legyünk külön egy kis ideig. - persze lehet, hogy nem jönnénk már újra össze, ez is benne van a pakliban, de első sorban én nem akarom megbántani, így elnyomom ezeket a butaságokat mindig, ha időnként a felszínre jön.



Azzal vigyázz még, hogy itt mindenki csak arra reagál, amit és amennyit leírsz..

Nekem pl az a problémám háttere/oka, amiért így érzek néha, mert bár szeretem és jó a kapcsolatom vele, társak és barátok vagyunk, tervezgetünk egymással, de én nem érzek szerelmet. Szeretete igen, de azt az intenzív lángoló érzést nem, és őszintén szólva csak rövid időszakokban éreztem, én pl az elején sem voltam fülig szerelmes. Ez van.


Na és az én problémám innen ered főleg, hogy olykor hiányzik.

Szimplán a kiélés, élmények megtapasztalása, kíváncsiság ( ki jogy nevezi) is szerepet játszott benne egy ideig, szerettem volna azért én is más dolgokat is megtapasztalni, de mint írtam, ez az első kapcsolatom már 5 éve.


Szakítani nem tudnék.. Annyi emlék és szeretet köt össze, nem is tudom elképzelni, meg gyakorlatilag hülyeség is lenne, hiszen nincsenek is nagy problémáink a kapcsolatunkban, mindig támogattuk egymást.

( a szerelmet meg mindig kivétel nélkül megszívtam azelőtt, sose volt beteljesült nálam, szóval én tökéletesen meglennék nélküle, de mivel én is ember vagyok hormonokkal, előfordulhat, hogy más személyében beköszönt, és akkor lesz csak baj ez a tényező, ezzel tisztában vagyok.)


A másik izgalma is foglalkoztat olykor engem is ( függetlenül az előzőtől), és nem tudom, mi a megoldás.

Nyilván szerencsésebb helyzetben vannak, akik már kiélték ezeket a kíváncsiságukat, vagy picit többet tapasztaltak. Mert én is azt érzem, hogy ez csak addig probléma, míg nem tapasztaltad meg milyen, utána már nem érdekelne a kérdés...

Ez van.

2017. ápr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!