Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti megbántátok az első együttl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbántátok az első együttlétet?

Figyelt kérdés

Fiúk/lányok egyaránt.

Kérlek fejtsétek ki, hogy miért bántátok/nem bántátok meg.



2018. aug. 6. 00:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Megbántam. 15 évesen ugyan vágytam a szexre de olyannal feküdtem le aki 2 szex után megcsalt engem mondva h nem tudok szexelni rendesen.... hülye gyerek voltam. Rányomta a bélyeget a többi szexuális együttlétemre is. Már csak akkor szexelek ha szerelmes vagyok és maximálisan bízom a másikban. Ezért nem szexeltem vagy 2 éve. 21/L
2018. aug. 6. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%
Megbántam. Életem egyik legrosszabb döntése volt, hogy összejöttem azzal a lánnyal. Fertőzte az életem közel 10 évig. 31F
2018. aug. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Meg!

Nem úgy sült el a dolog ahogy kellett volna

Át ment durvolásba bántalmazásba 18 éves voltam


24N

2018. aug. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Miért bántam volna meg?!

Még azt az egy-két kifejezetten rossz alkalmat sem bánom ami megtörtént az idők folyamán. Nem jó élmény de tapasztalatot ad és nem dőlt össze tőle a világ...

35F

2018. aug. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Maga a srác aranyos volt, vigyázott rám, és hosszú, több éves kapcsolat lett belőle, így nem volt okom bánni. De azóta megtaláltam az Igazit, és volt már hogy elgondolkoztam rajta, mennyivel jobb lett volna hamarabb találkozni Vele, kihagyva az exeket.
2018. aug. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én megbántam...párommal félévig voltunk együtt, de ez idő alatt csak én adtam, és semmit nem kaptam vissza, mondván "ő nem tudja, hogy kell csinálni" és ezzel le volt zárva a dolog. Megpróbáltuk a szexet, de olyan dolgokat kötött ki (legyen takaró alatt az amúgyis 40 fokos időben, meg a bugyinak ott kellett lennie a bokáján, így konkrétan semmi helyem nem volt, pláne h támasztanom kellett magamat és 2 perc után úgy elzsibbadt a karom mint az állat)

Az egész dolog kb 5 perc volt, de nem volt se elő játék, se rendes behatolás

Nekem így tökre elb.szta az elsőt, én 17 vagyok, ő 15.5 volt és ő volt jobban rápörögve

A "csak tedd be" volt nála a jelige, de nem volt rendesen nedves se

Azóta tökre elvette a kedvemet a szextől, pláne h nekem az volt az első

Újra megpróbálnám én valakivel, de nem megy az könnyne faluhelyen

2018. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

# 16


Ha te se lettél volna tapasztalatlan akkor meg tudtad volna oldani ezer féleképp. :D Ha a bugyi a lábán marad az szexi, akkor hasrafordítod és megdugod. Ha a csaj nem nedves azzal sincs baj mert ha te rá vagy izgulva akkor belőled dől a síkosító. Takaró alatt.. Ez még elmenne, de erről is le lehet szoktatni. Kommunikációval is sokminden elérhető amire amúgy nem hajlandó. A szexet pedig nem kell megbeszélni. Csak ráveszed hogy legyen csókolózás, stb. Nyakon fülön szájon mellen úgy fel lehet izgatni egy csajt hogy csak úgy tocsog. Ehhez mégcsak nem is kell tudnia hogy épp mi történik vele. A teste agy nélkül is működik. Egy 15 évestől nem lehet sokat várni, mert ebben a korban még csak érdeklődés van és nem elköteleződés. Egy tapasztaltabb partnerrel a kiscsajnak is jobb lett volna és te is kezdhettél volna idősebb lányokkal, vagy érett nőkkel.

35F

2018. aug. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha nem is ilyen szinten, de egy 22-23 éves lány is lehet érdekes ilyen szempontból a sokadik partner után. Ez nem kor kérdése. Bár tény, hogy nem szerencsés a legtöbb esetben ilyen fiatalon, hiába érnek korábban a lányok
2018. aug. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!