Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz ha 20 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha 20 évesen még soha nem volt igazi kapcsolatom, és szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy folyamatosan nyomulnak a pasik és félek tőlük. Félek attól hogy csak arra kellenék és kész.A legtöbb korabelimnek van vagy már volt kapcsolata , és annyira szánalmasnak érzem magam . Csak én vagyok e téren ennyire gátlásos vagy más is ? Volt aki leküzdte a gátlásait és azóta is hosszú távú kapcsolata van ?
2018. aug. 6. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogy szűz vagy, nem gáz. Hogy férfifóbiád van, az gáz, mert így soha nem lesz kapcsolatod.
2018. aug. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak rossz tapasztalataim, de nem kell ettől félni.
2018. aug. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Ne izgulj, a lanyom is pont igy volt ennyi idosen. :) Mindenki froclizta, de o ugyesen nem ment bele semmibe, amire nem vagyott csak azert, hogy vegre tullegyen rajta. Most egy eve megtalalta azt, aki tetszik neki, es tokeletes boldogsagban elnek. :) Akik meg eddig piszkaltak, most irigykednek ra. :)
2018. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Az a titka az egesznek, hogy majd jon egy olyan pasi, aki pont olyan, mint te, csak fiuba. Es vele minden olyan termeszetes lesz, nem lesz mitol felned sem. O turelmes lesz veled, nem fogja eroltetni a szexet sem, mert neki is te leszel majd a fontos. Hidd el, megeri kivarni! :)

Jo, hogy vannak meg ilyen lanyok, mint te! Legy buszke magadra, mert okosan gondolkozo, ertekes noci vagy! :)

2018. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Az a titka az egesznek, hogy majd jon egy olyan pasi, aki pont olyan, mint te, csak fiuba."

.

Aki ugyanilyen, az összepisili magát, ha nő közelébe ér, tehát nem fog jönni.

2018. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nektek nőknek ez el van nézve ne izgulj ezen...
2018. aug. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6-os lehet, hogy rajtunk nem akkora a nyomás, mint rajtatok, de hidd el, nem mindig van elnézve.

Amúgy normális, ha még szűz vagy, de szerintem kezdj el ismerkedni egy szimpatikus sráccal, és ne add oda magad egy ideig. Ha csak arra kellesz neki, nem várna 2-3 vagy több hónapot rád. Szerintem.

Én is kb. a te korodra fogom elveszteni, hacsak nem történik valami, mert egyetemen fogok tudni csak találkozni idősebb intelligens férfiakkal.

18/L

2018. aug. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Es roppant cukik lesznek egyutt, ahogy osszepisilik magukat, de aztan kinyilnak. :) Ahogy anno en, meg a ferjem. Vagy anyukam, es apukam. Vagy a lanyomek. :)
2018. aug. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem gaz nyugi
2018. aug. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
En 21 eves vagyok es meg sosem vllt kapcsolatom. Ez azer van mert regebb (kamasz koromban) ugy ereztem h nincs miert ossze jonnom valakivel, mivel ugy se azzal fogom leelni az eletemet akivel 16 evesen vagyok egyutt. Most mar ugy erzem h erett lennek egy kapcsolatra, de sajnos nem olyan ferfiakkal vagyok korulveve akikkel el tudnek kepzelni egy kapcsolatot.
2018. aug. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!