Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz ha 20 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha 20 évesen még soha nem volt igazi kapcsolatom, és szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy folyamatosan nyomulnak a pasik és félek tőlük. Félek attól hogy csak arra kellenék és kész.A legtöbb korabelimnek van vagy már volt kapcsolata , és annyira szánalmasnak érzem magam . Csak én vagyok e téren ennyire gátlásos vagy más is ? Volt aki leküzdte a gátlásait és azóta is hosszú távú kapcsolata van ?
2018. aug. 6. 18:04
1 2
 11/11 creativus ***** válasza:

Neked, meg a többieknek aki hasonló problémával küzd, ajánlom, hogy olvassa el a hasonló témájú 9450850-es kérdésre (Ciki 22 évesen) adott válaszomat (#15-ös).


Neked pedig még: Félelmeid nem alaptalanok, mert a nem várt következmények nagyon súlyosak (itt nem a terhességről van szó). S ha ténylegesen még ösztönös félelmeid is vannak a másik nemmel kapcsolatban, akkor "megnyugtatlak", ez nem belőled ered, hanem legtöbbször a szülői háttér a ludas. De ők sem hibáztathatók. Nagyjából az a helyzet, hogy a szexforradalom óta rengeteg párkapcsolati sérült nevelt fel gyerekeket, akik már így sérülten kezdtek bele kapcsolatokba, és a további sérülések csak halmozódtak a generációk során az újabb nemzedékbe. De senki sem akarja azt gondolni, hogy ő sérült, mint H. G. Wells Vakok Országa c. művében is a vakok gondolják, hogy a látó a sérült. Az egész fejlett nyugati civilizált világ lakosainak többsége - 50 év elteltével - mára már sérült!

2018. aug. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!