Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a jó ebben a nőknek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó ebben a nőknek?

Figyelt kérdés

Szabadságon vagyok most 2 nap, és délelőtt nagyon unatkoztam. Netezés közben rábukkantam egy oldalra. Ez egy webcamos cset oldal.


Gondoltam tök menő, hátha lehet ismerkedni. (Csak magyarok voltak)


Igaz h jórészt férfiak voltak és gyerekek, de akadt pár érett nő is. Egy-két személlyel beszélgettem is.


Az egyik pár perc normális beszélgetés után egyszer csak váratlanul felhúzta a polóját. Én erre teljesen ledöbbentem. De jól fogadtam ezek szerint, mert eljezdtem flörtölni, mire ő teljesen levetközött... Kérte h én is, természetesen megtettem. Gondoltam közös maszti, ilyet még úgy sem csináltam... de az volt a fura h ő nem nyúlt magához, de kérte h én igen. Ő pedig kellette magát közben és mutogatta. Egy jó idő után megszakadt a kapcsolat.



Aztán nemsokkal később egy másik csajjal kezdtem el dumálni. Folyamatosan flörtölt velem, majd kérte h mutassam meg a péniszemet neki. Természetesen nemet mondtam, de miután ő megmutatta a mellét és a fenekét már csak megmutattam én is...


Őis azt kérte h verjem ki...



A kérdésem:


Mi ebben a jó a nőknek? Ha masztiznának közben akkor oké, de egyikőjük sem tette?


Tényleg szép nők voltak!



2018. aug. 6. 18:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%
Mi a jó benne? A pénz, cicafiú. Még nem hallottál olyanról, hogy egy netre feltöltött videóért fizetnek? Magát meg simán kivághatja belőle.
2018. aug. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Elég hozzá egy alap videószerkesztő, és eltakarja magát, vagy oda rak egy másik ablakot és annyi... kb 2 perces meló, aztán már mehet is netre..
2018. aug. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Egyrészt ha jól néz ki a pasi, szerintem szemetgyönyörködtető a látvány. Másrészt jót tesz a hiúságának, hogy miatta izgultál fel.


(Nem kérek privit, nem válaszolok rá úgysem)

2018. aug. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#13

Átlagosnak mondanám magan. Ha"szemetgyönyörködtető látvány" akkor miért nem nyúltak magukhoz?


Egyébként nő vagy? Érdekelne hogy milyen ez egy nő szemszögéből?

2018. aug. 6. 20:02
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok. Néha jó csak nézni, és élvezni amit látok, az is elég gyönyört tud okozni. Női szemmel egy férfi pont annyira gyönyörű tud lenni, mint egy férfi számára egy nő. Egyszerűen izmos, szexi, férfias, szép. Ha közben magammal foglalkoznék, nem tudnám olyan részletesen magamba szívni a látványt.
2018. aug. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha felvették viszont fogod làtni magad , lehet a napiszaron.
2018. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Azért elég vicces, hogy ezen az oldalon előbb feltételezik, hogy egy vilagméretű összeesküvés áldozata lettél többször is, több személy által, mint azt, hogy a nők szeretnek látni egy mesztelen férfi testet.


Mi a jó ebben a nőknek? Nah vajon mi, nem kell atomfizikusnak lenned hozzá. Téged nem izgat fel, ha egy ellenkező nemű maszturbál előtted? Az, hogy ők nem csinálták az azért van, mert a nőknek óvatosabbnak kell lenniük az interneten, mert egy mozdulattal elvághatják a karrierjüket.

2018. aug. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kulfoldon bevett szokas, hogy ezekkel a felvetelekkel zsarolnak penzert. Kulonosen celpont nagyon konzervativ muszlim, jo allasban levo ferfi. Par eve ongyilkossag is tortent az emiatti szegyenbol.
2020. máj. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!