Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A vérpénisz az elélvezés után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vérpénisz az elélvezés után rögtön összemegy, vagy hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Sosem láttam még semmi ilyet. Egy szexchat során láttam képet arról, hogy milyen pici és milyen nagy lesz, de a folyamat nem tiszta...


Élvezés hatására megnő, aztán utána folyamatosan összemegy?


2018. aug. 7. 08:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Ez engem is érdekelne.
2018. aug. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Elélvezés után lankadt lesz,majd fokozatosan megy össze, nem azonnal. Kell neki jó pár perc, mire visszatér az alapállapotba.
2018. aug. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Sokkal jobb, mint a huspenisz, nekem ez a kedvencem. :)
2018. aug. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Mi nem tiszta ezen? Izgalmi állapotban a szeméremartérián áthaladó vér reflexet vált ki, így tágulás következtében a péniszben lévő barlangostest telemegy vérrel. Általános esetben ejakuláció után meg kimegy belőle a vér. De ha kellően be van gerjedve az ember, akkor benne marad a vér. Embere, sőt még adott állapota is válogatja, hogy milyen gyorsan megy ki belőle a vér. Van, hogy 1-2 perc alatt teljesen, van hogy sokkal lassabban. De a húspénisznél ugyan így van, csak egyszerűen kisebb az eredmény, meg vastagabb a bőr rajta, így kevésbé látványos. Mellesleg nekem elég látványos vérpéniszem van, kb. hosszra a duplájára nő, vastagságra meg olyan 50%-al nő meg. Én ezt szoktam meg, így számomra pont a húspénisz hat furcsán. Egyik réig osztálytársamnak sajnos láttam mindenhogy, mert elég exhibicionista volt. Nekem nagyon furcsa volt, hogy lankadtan volt neki kb 16 cm és állva meg 21-22. Nekem 9 és abból lesz 18. A legfurcsább számomra bőre volt. Mintha gumiból lett volna. De lánytól hallottam, hogy a húspénisz általában olyan. Amúgy tudomásom szerint a vérpéniszből van sokkal több
2018. aug. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Meg latvanyosabb ha az uszoda utan tamad le az aktualis baratnom mert a hidegtol meg kisebb tud lenni es akkor tenyleg nehez elhinni h az ugyanaz mint ami altalaban ott log kozepen 😃😃
2018. aug. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%
Megmutathatom ;)
2018. aug. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Na, én meg erre lennék kíváncsi, hogy a húspéniszűeknek is van olyan, hogy hideg víz+mozgás miatt annyira összemegy és kisajtolódik belőle minden vér, hogy már kemény lesz? Bár igazából eszembe jutott, hogy van kit megkérdeznem erről
2018. aug. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem megy össze azonnal, kell hozzá pár perc.
2018. aug. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szép lassan össze megy, nekem a 16 centiből marad talán 8... Ha hideg van akkor 5 cm😀
2018. aug. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#4, a jelenség olyan, ahogyan leírtad, de a fiziológiája egyáltalán nem. Nem az artéria okozza a merevedést, hanem a véna elzáródása. Nem tudom, mi az a szeméremartéria, még sosem hallottam.
2018. aug. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!