Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A vérpénisz az elélvezés után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vérpénisz az elélvezés után rögtön összemegy, vagy hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Sosem láttam még semmi ilyet. Egy szexchat során láttam képet arról, hogy milyen pici és milyen nagy lesz, de a folyamat nem tiszta...


Élvezés hatására megnő, aztán utána folyamatosan összemegy?


2018. aug. 7. 08:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%

Ba meg !!! Szexchat az megy , a biologia nem???

Talán ha az internetet arra használnád , hogy értelmes információkat olvass, nem pedig hogy férfiak fxszát nézegesd akkor nem kérdeznél ilyen hülyeségeket!


Hány éves vagy hogy nem tiszta egy egyszerű biologiai folyamat?

2018. aug. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Bocs, de az artéria az a beáramló csatorna és a véna a vissza áramló a szívbe. Lehet, hogy nem hallottál róla, de szerinted hogy jutna bele vér artéria nélkül. A véna beszűkülése már egy reflex elindította folyamat része. Én azt írtam ,hogy az egész merevedési reflexet az artérián megnövekedett vérmennyiség indítja be.
2018. aug. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
arteria pudenda externa a neve mellesleg
2018. aug. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Klassz. Az igazi magyar emberek kepesek osszemarakodni meg egy allo farok folott is...
2018. aug. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Írhatnátok pontosan a latin szavakat.
2018. aug. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
53%
Lànyoknak szìvesen bemutatom. 19cm. 24/F
2018. aug. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!