Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire lehet ritka az olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet ritka az olyan férfi, aki nem várja el a szopást (és se nem szakít a hiánya miatt, se nem lép félre)?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül arról van szó, hogy el lennék tőle zárkózva, inkább arról, hogy nem szeretem, ha valami kötelező, pláne a szexben.
2018. aug. 10. 15:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem izgat engem 25F
2018. aug. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
14%

gondolom te meg elvárnád hogy nyaljon ki mindennap.

Az ilyen önző nők miatt tartanak minket a pasik prűdnek és gáznak.

23/N

2018. aug. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
31%

Igen csak ritka. Kb. 100-ból 3 férfit nem izgat, vagy nem annyira fontos neki.

De, hogy emiatt csalnának meg valakit az is ennyire ritka.

Viszont a szakítás se közvetett, hanem frusztrált lesz a férfi, hogy mi a jó francért nem teszi meg ezt érte a párja(nem elég fontos számára? Nem vágyik a férfire igazán? Nincs vele megelégedve, netán egyenesen viszolyog tőle?) és az ebből fakadó sebek miatt lesz egy idő után elhidegülés és vagy veszekedések. Ennek a vége lesz a szakítás.

2018. aug. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
42%
'is közvetett'
2018. aug. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várom el, és nyalok is ha szeretnéd.
2018. aug. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
#2, értelmezd már, amit írtam, kérlek.
2018. aug. 10. 15:27
 7/29 anonim ***** válasza:
25%

Én értelmezem helyette. Nem FELTÉTLENÜl arról van szó... Vagyis de, arról van szó.

Alapvetően elzárkózol előle, csak mentegeted és szépíted ilyenekkel. De persze azt tudod magad előtt meg azzal mented, hogy képes lennél rá, vagy már meg is történt, ha egyszer igazán megerjedsz, vagy begerjedtél. Nem érzelgős maszlag van mögötte, csak ennyi. Ezt te is és én is tudom. Feleslegesek ezek a körök.

A képlet egyszerű, ha találtál valakit akinek más felfogása van, legtöbb esetben túlkompenzáló illetőt, akkor becsüld meg, mert nem gyakori. Ennyi, nem kell ehhez kérdés. A túlkompenzálást persze nem érte, elég ha én értem, de nem fogom most kifejteni

2018. aug. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem várom el, bár talán a helyes meghatározása az lenne a dolognak, hogy szeretem és nagyon örülnék neki de, ha tudom azt, hogy a lány akivel párkapcsolatban vagyok nem szeretné vagy pusztán csak azért csinálná, mert úgy gondolná, hogy "muszáj" akkor inkább nem kell és nem akarok olyat amit a másik fél nem odaadással tenne meg.
2018. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
53%
Szóval önként csinálod, csak akkor nem ha kötelező.
2018. aug. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Mi lenne amúgy, ha a kérdésre koncentrálnánk ahelyett, hogy ingyen pszichoanalízist állítanánk fel a másikról? Ismerem magam, és vannak rajtam kívül egy páran, akik nem viselik jól a dirigálást vagy a feltételekhez kötést. Pont.
2018. aug. 10. 15:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!