Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyire gyakori...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gyakori (vagy ritka) az olyan férfi, akinek nem megy a szex érzelmek nélkül?

Figyelt kérdés
"Nem megy" alatt most nem feltétlenül azt értem, hogy szó szerint fel sem áll neki, hanem pl. azt a pasit is, aki legfeljebb egy-két tapasztalatot szerzett alkalmi szex terén, de messze nem jelentette számára ugyanazt, és azóta sem vágyik arra, hogy újra része legyen benne.

2018. júl. 8. 17:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%

NAGYON RITKA

Még a fehér hollónál is ritkább


Ha f.... sz feláll ész megálll

24N

2018. júl. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%

A napokban volt több hasonló kérdés is ami hasonló témáról szólt.


Mutatom őket:


1: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


2: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2018. júl. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%
Érzelmekkel sokkal jobb. 24 vagyok. Rák.
2018. júl. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé ritka, ezek általában a túl érzelgős pasik, akik a nőknek be se jönnek. Alapjáraton pedig maga a szexuális vágy, maga az élmény felülírja azt, hogy vannak e érzések, vagy sem.
2018. júl. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%
#3 Ez most egy ajánlattétel volt?
2018. júl. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak magamról tudok beszélni! Ha szerelmes nem is vagyok a lányba, de mindenképpen kell, hogy szimpatikus legyen!
2018. júl. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

Viccen kívül ilyennek tartom magam, de én még 1-2 alkalmiba sem mentem bele. Csak kapcsolatban szeretnék. Azonban igen, tudni tudnék szerintem anélkül is, csak nem szeretnék - elhatározás kérdése.


Máskülönben szerintem is ritka az ilyen fiú/férfi, a baráti körömből csak én vagyok ilyen és ha hasonló téma van mindig egyedül vagyok vele, úgyhogy inkább jobb kussban maradni. :D

2018. júl. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Amennyiben segítő szándék van a másik két kérdés belinkelése között, köszönöm szépen, elolvasom az azokra érkezett válaszokat is. Olyan sokat azért nem lógok itt, hogy semmi ne kerülje el a figyelmemet, egy témában meg nem igazán szoktam egy kérdésnél többet kiírni.
2018. júl. 8. 17:44
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ritka! Hogy őszinte legyek, én nem tartozom közéjük.
2018. júl. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
A férjem ilyen. Én azért is furcsállom, mert én meg nőként pont olyan vagyok, hogy simán megy érzelmek nélkül is, ha megvan a kémia.
2018. júl. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!