Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire lehet ritka az olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet ritka az olyan férfi, aki nem várja el a szopást (és se nem szakít a hiánya miatt, se nem lép félre)?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül arról van szó, hogy el lennék tőle zárkózva, inkább arról, hogy nem szeretem, ha valami kötelező, pláne a szexben.
2018. aug. 10. 15:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Magadnak kell a megnyugtatás, nem nekem:D
2018. aug. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztő, hogy néhány ember úgy gondolja, hogy ez alapvető és ennélkül nem is szex a szex!
2018. aug. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

#18

Olyan választ várok, ami az illető személyes tapasztalatait foglalja össze ebben a témában, mert azért az kicsit kevés, hogy „hát a nagy számok törvénye alapján biztos volt már rá példa”. Egyébként a kommunikációt én is fontosnak tartom, és nem mindig azt nézem, hogy nekem mi a kényelmes, de odaadó csak önszántamból tudok lenni, a követelőzés nem pálya, és az sem, ha nincsenek tekintettel az érzéseimre. Itt, gyakorin sokszor tetten lehet érni a kérdésekben és válaszokban a „tökmindegy, csak szopjon”, illetve „aki nem szopik, az nem nő” hozzáállást.

#21, bizonyára.:)

2018. aug. 10. 16:10
 24/29 anonim ***** válasza:
80%

A 2-esnek üzenem hogy az én párom full elvárja sőt megmondta h velem sem maradna ha nem csinálnám de nekem nem csinálja mert ő nem szereti!!

Az a szerencséje h én se vok oda érte amúgy már elküldtem volna a qurva anyjába.. ennyit a női önzésről..

Mellesleg biztos lehetsz benne h nem sok nő szereti csinálni mert gusztustalan és én is hányni tudnék legszívesebben.. de megcsinálom neki mert szeretem.. -.-

2018. aug. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Létezik olyan, akit ezen téma egyáltalán nem érdekel, helyette a lábfétisbe van belebolondulva.<:>
2018. aug. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Ritka az olyan férfi aki nem várja el, sztem az arányuk 10% alatt van. A férjem nagyon szereti, viszont engem is ezért kompromisszumot kellett találnunk. Nem akartunk szakítani, viszont a kapcsolatunk közepén volt nem egy nagy beszélgetésünk, ahol mindketten elmondtuk h mit szeretnénk a másiktól megkapni, és hogy ez a másiknak belefér e. Ő korábban napi szinten megkapta az exétől, nálam viszont az első fel évben kb 0 alkalommal. Elmondta őszintén h mit szeretne, és mivel felnőttek vagyunk és a szerelemünk előbbre való mint mint más, ezért azt beszéltük meg h csinálom neki heti 1-2x esetleg 3 alkalommal előjátékként, viszont akkor ő meg leáll azzal az igényényével h mindennap. Persze tudja, h nem szívesen teszem meg de azt is tudja h szeretem ezért teszem meg. Ezért sokkal jobban szeret mint előtte. Figyi: ez csak így működik. Ha te nem szeretnéd csinálni akkor ezt le kell tisztázni mar az elején. Ezt tudom tanácsolni. 29N
2018. aug. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nekem párkapcsolatban ez nem volt gond.A párom jobban örűlt ha megleptem vele,soha nem erőltette.Énsem szeretem ha kötelezö.Ő elfogadta igy,de ez ritka.A legtöbb pasi elvárja még akkor is ha ő nem csinálja viszont.
2018. aug. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát én meg nőként úgy vagyok vele hogy amit nem szeretek csinálni az nem erőlteti rám senki szexben. Akkor útjaink elválnak. En sem kényszerítek pasit arra, hogy nyaljon ki mert már pedig igénylem. Ha nem passzolunk akkor mindenki megy amerre lát. Ilyen egyszerű.


N

2018. aug. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Egyetlen férfi van a környezetemben aki úgy ahogy elvan enélkül.

Barátnöm nem csinálja neki, talán évente 2x.21 éve házasok.Ja és a párja minden alkalommal kinyalja mert csak úgy van orgazmusa.Szóval van ilyen de mondom az ismerőseim körében akikkel vagyok ilyen viszonyban hogy elmondják, ő az egyetlen.

2018. aug. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!