Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » "Fáj" a csikló izgatás. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Fáj" a csikló izgatás. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Még sose volt orgazmusom, szűz vagyok. Körkörösen, gyors mozdulatokkal szoktam ingerelni, elsō pár másodpercben érzek kellemeset, majd hirtelen kellemetlen lesz, abba is hagyom.


Tegnap óta van barátom, baj, hogy magamnak sem tudok örömet szerezni, így neki is nehéz lesz.



2018. aug. 10. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban ne azzal kezdd, hogy izomból nekiesel a csiklónak. Izgalmi állapotba kell magad hozni (fantáziálás, egyéb testrészek simogatása), használd a testnedveidet (nyál vagy hüvelyváladék), mert szárazon nem igazán élvezetes. Mindenkinek más esik jól, ki kell tapasztalnod, hogy neked mi.


A "tegnap óta van barátom" margójára... remélhetőleg holnap nem egyből itt fogtok tartani, hogy durr bele a szexbe. Nem tudom, hány éves lehetsz, de bizonyára fiatal vagy, ha még nem ismered a saját tested. Először fedezd fel magadnak, majd utána ráérsz mással megosztani.

2018. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Hát csináld máshogy. Lassan, ne körkörösen, kicsit nyomd meg és úgy (ne erősen!). Sebességet is sokszor szoktam váltogatni például meg a módot is. Húzd végig az ujjad a hüvelyedtől a csikló tetejéig néha. Lehet, hogy nedvesebbnek is kellene lenned, nem vagy eléggé felizgulva.

Idő kell hozzá, légy magaddal türelmes.

2018. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
#1 nehogy azt hidd, ismerek olyan 19 évest, aki nem ismeri saját magát.
2018. aug. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
22 vagyok. Lassan, semmit nem érzek, megunom. Az, hogy simogatnám magam, egyáltalán nem izgat fel. Valójában nem érzek késztetést az egészre.
2018. aug. 10. 20:45
 5/13 A kérdező kommentje:
Viszont a szexet már nagyon kívánom.
2018. aug. 10. 20:46
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg egyszerű: ne csináld. Ha szeret a barátod, akkor megérti, meg amúgy sem az ő baja. Fölösleges erőltetned, ilyen hozzáállással úgyse menne.
2018. aug. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

En is jobban szeretem ha férfi simogat ingerel izgat.


30N

2018. aug. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Lehet hogy nem nedvesedsz eléggé. Esetleg próbálj ki egy síkosítót. Illetve a barátod nyelve is feltehetőleg elég lesz, ha a síkosító se használ
2018. aug. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a zuhany vízsugarával ingerelni a csiklód.
2018. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem esik jól, miért csinálod? Hol van az előírva, hogy kötelező önkielégíteni, mielőtt vki párkapcsolatba kezd?


Szerintem egynapos ismeretség után ne az legyen a központi kérdés, hogyan elégítsd ki a pasidat, hanem hogy megismerjétek egymást.

Neked a szexet nem azért lesz nehéz élvezni, mert nem volt még orgazmusod, hanem mert külső elvárásoknak próbálsz megfelelni, ahelyett, hogy a saját igényeidre figyelnél.

2018. aug. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!