Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek milyen az ideális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen az ideális farok? Hosszban, vastagságban, formában? Melyiket látnátok a legszívesebben álmatiok pasiján? Kort és nemet is írjatok.

Figyelt kérdés

#pénisz #ideális #farok #legjobb farok
2018. aug. 10. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Őszintén LESZAROM milyen a hossza, a vastagsága, és a formája.

Ha akció van, legyen kőkemény, bírja sokáig, és az legyen a “tulajdonosa” célja, hogy kielégítsen engem, ahogy én is arra törekszem, hogy ő kielégüljön.

Mi a búbanatos phasznak kell minden nap feltenni száz meg száz ideális farok kérdést?

Fejezzétek már be!

Tanuljatok meg figyelni a nőre és minden létező módon kielégíteni őket, és akkor nem kell azon rinyálni, hogy “biztoskicsilesznekiapötsöm”

2018. aug. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

#napidörrentő

#legjobbfarok

Háhá

2018. aug. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem farkat akarunk látni álmaink pasiján, hanem olyan csillogó értelmet, ami neked nincs!

Idióta...

2018. aug. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Ez legyen a legnagyobb problémàd. 28nő
2018. aug. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm a kérdés pont olyan amilyen az enyém számomra 25F(arok)
2018. aug. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem létezik
2018. aug. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Amilyen az elsőnek :D teljesen mindegy milyen, az számít hogy kin van. Nem értem, miért olyan nehéz felfogni a pasiknak: ha kívánom az illetőt, figyel rám és kielégít, akkor tökéletesnek látom a farkát, mindegy milyen. Ha nem, akkor lehet akármilyen méretű és formájú, csak egy kis lifegő kukac lesz.
2018. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Miért, akkor olyanra operáltatod, vagy mi?:D

Csak ismételni tudom az előttem válaszolókat: Teljesen mindegy, a tulajdonosa érdekel úgyis. Tudja használni, ennyi. Egy pénisz sose fog önmagában tetszeni, ahhoz vonzódnom kell az illetőhöz, így nem is tudok válaszolni pontos paramétereket megadva.

21/L

2018. aug. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Akibasa válasza:
28%
A kérdésre a válaszom.A problémám a kérdéssel.Minden férfi születik egy adottsággal ,amit örököl nem de már .Egy nő ,attól nö és királynő ,ha úgy érzi magát a férfi mellett .Úgy hogy uraim, aki azt hiszi ,hogy nagy és vastag és az egója attól függ sajnálom. .Letörném ,mert hiába ha magányos az ember mellette .Nincs varázs.
2019. ápr. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!