Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem értem a férfiakat. Elmagya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a férfiakat. Elmagyaráznatok ezt, jogy is van?

Figyelt kérdés
Volt egy férfi az életemben ,még melóhelyen kavartunk annak idején mindig fogdosott meg egyszer szexeltünk. Én nekem ő nagyon sokat jelentett akkor,de azt mondta ennyi volt és kidobott. Én eljöttem azóta onnan,vissza se mentem többet. De ő azóta is rámír,hogy van e pasim meg ilyenek. Nem értem. Miért írogat rám? Nem mindegy neki mi van velem??! Én már túltettem magam rajta,de ezzel,hogy mindig ír,felkavar. Szerintetek mi baja?
2018. aug. 10. 22:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
15%
Még ezzel a szöveggel sem koptatod le. Ma divat az, hogy csajok új pasasukkal szolid kislányt játszanak, közben meg exszel szexelnek.
2018. aug. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ő dobott ki,akkor már ne sírja vissza magát,maradjon egyedül ,ahogy akarta!!
2018. aug. 10. 22:32
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

Mi van?


Ha nem érdekel, akkor fogod és letiltod mindenhol, telón is, a számát is, és privát számot nem veszel fel.


Ha meg nincs senkid és jó volt vele a szex, akkor szexeljetek még párat. Mi a gond ezzel? nem 16 éves kislány vagy. Veled van a baj, nem vele. Csak megy a rinyálás, de jó, hogy nő vagyok és heteró....



25N

2018. aug. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Utolsó vele van a baj,ha akkor nem kellettem neki most se!
2018. aug. 10. 22:36
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezheted tőle, mit akar amúgy.
2018. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
12%

Egy konnyu pi...na voltal neki, pipa is rendben volt, gondolom ki se kopted a vegen. Jo voltal, na.

Az ilyeneket igy dicserjuk, hogy ujrajatszast akarunk, de semmk tobbet. Ha esetleg akkor nem csak szimplan hagyod hogy levarrjon, hanem megadtad volna a modjat akkor vagy meg mindig egyutt lennetek mert nwm hinne hogy egy konnyuveru csaj vagy, vagy egyszer se elvezett volna a szadba.

2018. aug. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
# 13 vagyok, te nyafogsz itt miatta meg kérdést írsz ki. Akarsz vele bszni? Akkor beszéljetek. ha nem akkor helló. Letiltod és kész. Látszik hogy érdekel.
2018. aug. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Tök egyszerű. Szeret vadászni. Mindig az kell neki, akit nem kaphat meg. Ha megvan, megfektette, már nem érdekli. Azzal, hogy eljöttél onnan, és leráztad, újra kihívás vagy neki, akit levadászhat. Aztán ha beadod a derekad (amire én mérget vennék, hisz felkavar még mindig a pasi, azt tesz veled amit akar), akkor újra dobhat, valószínűleg akkor már végérvényesen. Az ilyet a normális nők elküldik a halál faxára, a hülyék meg beterpesztenek neki, aztán vergődnek, amikor dobja őket ürítés után.
2018. aug. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
16 okosnak hiszed magad mi??!! Holott azt sem tudod mi történt!!! Qvára nem így volt ,ahogy leírtad!! Nem jött be ,idióta,okoska!!!
2018. aug. 11. 07:53
 20/21 anonim ***** válasza:
16. vagyok: szerinted nem igy volt, szerinte igen. Szepitheted, de megtortent.
2018. aug. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!