Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem visszataszító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem visszataszító az után csókolózni miután a lány már orálisan kényeztetett?

Figyelt kérdés
Mármint szerintem ez az. Mások is vannak így ezzel? A másik, ezzel mit lehet kezdeni? Csak nem mondhatom, hogy mielőtt folytatjuk öblítsd már ki a szádat vagy valami, vagy mégis? Ti erről mit gondoltok? Férfi és női vélemény is érdekelne.

2018. aug. 12. 18:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
Igen vsak szerinted az
2018. aug. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Én simán megcsókolom miután elmentem a szájába,és nem ,nem vagyok meleg..
2018. aug. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 MagnumOpusOfAnger ***** válasza:
84%
Biztos nem csak szerinted, de engem abszolút nem zavar pl.
2018. aug. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Ennyi erővel a lány is mondhatná hogy mosd meg a szád ha kinyaltad..
2018. aug. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem egyáltalán nem visszataszító. Sőt az exem azután is szivesen csókolózott velem miután a számban ment el.
2018. aug. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
A visszataszító nem jó szó, inkább én nagyon kellemetlenül érzem magam ettől.
2018. aug. 12. 18:40
 7/25 anonim ***** válasza:
93%

Undorodsz magadtol. Pedig nem rossz dolog orál közben /utan csókolózni azzal akit szeretek.


N

2018. aug. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Azt elvárod hogy orálozzon de egy csókot már nem érdemel? Milyen férfi vagy te?
2018. aug. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem várok én el semmit, igazából nem, hogy nem szükségletem, az lenne a legjobb ha kimaradna ez az egész. Én nagyon szívesen kényeztetem a barátnőmet de visszafele engem az se zavarna egyáltalán ha nem történne meg a dolog csak hát vannak nők akik vágynak erre.
2018. aug. 12. 18:52
 10/25 anonim ***** válasza:
44%

Én megértem, szerintem is undi úgy csókolózni, hogy még csöpögnek a nedveim a szájáról, miután nyalt... De öblögetés nélkül is, pár perc után már okés szerintem, addigra már mindenki lenyelt minden guszta dolgot.

De egyébként szerintem nyugodtan meg lehet beszélni, hogy téged ez taszít, és ha nem is akció közben, de úgy átlag napi keretek között mondhatod, hogy amúgy örülnél neki, ha a következő csók előtt eltelne egy kis idő/fogmosás.

2018. aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!