Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak engem nem zavarnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem nem zavarnak egyáltalán a következő dolgok egy nőben?

Figyelt kérdés

Vannak olyan dolgok, amik valahogy egyáltalán nem tudnak zavarni (néha még tetszenek is) ha egy nőre igazak.

Ezek közül néhány:

- Egyáltalán nem zavar ha a nő magasabb mint én.

- Egyáltalán nem zavar ha a nőnek a hónalja vagy nemi szerve szőrös

- Egyáltalán nem zavar ha a nő okosabb mint én (mármint tényleg, nem pedig csak okosnak hiszi magát)

- Egyáltalán nem zavar ha a nő sportos, vagy izmosabb felépítésű (kockahas, bicepszek stb)

- Egyáltalán nem zavar ha a nő itt-ott félrelép (mivel szerintem attól még szerethet engem ha néha kedve támad mással egy kis kalandra, a szerelem szerintem nem egy kizárólagos dolog)

- Egyáltalán nem zavarnak a szeplők, meg ha itt-ott ráncok vannak, vagy olyan kis foltok a bőrön (a smink viszont már zavar), szerintem aki alapból szép annak mindegy, hogy vannak-e ilyen hibák az arcán, aki meg csúnya az hiába festi magát bohócnak.


Nem tudom, de valahogy azt vettem észre, hogy a legtöbb férfit ezek zavarják. Engem meg valami miatt ezek nem tudnak irritálni...

21/F



2018. aug. 13. 00:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Te aztán rendesen ki lehetsz éhezve. Még egy kis idő, és már az se fog zavarni, ha az a nő nem is nő.
2018. aug. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Téves. fullra heteró vagyok. Sosem éreztem nemi vágyat a férfiak iránt.
2018. aug. 13. 00:12
 3/21 anonim ***** válasza:
28%

Hány nőd volt ebben a hónapban és kb összesen?



25 éves nőként kérdezem.

2018. aug. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagy részében egyetértek. De mondjuk nekem a szerelemről azért némileg más elképzeléseim vannak.
2018. aug. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%

Nőként egy dolog zavar a listádban

Az hogy hidegen hagy ha félre dug

Ha már más pasi farkába csücsűl akkor nem szeret téged!

24N

2018. aug. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#5


Ez az amit sosem tudtam megérteni a mai társadalomban. Számomra szex csupán olyan mint pl a kerámiafestés (vagy akármi). Attól még, hogy itt-ott mással is elmegy kerámiát festeni még nem zárja ki azt, hogy velem is szereti csinálni.

2018. aug. 13. 00:32
 7/21 anonim ***** válasza:
51%

Engem nőként zavar:


ha a férfi alacsonyabb nálam.

ha bármim szőrös

szexuális kategóriába tetted, így szexnél nem érdekel az intelligenciája

kockahas magamon zavarna

a szex az szex, az ember nem monogám

én imádok sminkelni, ráncom nincs 25 évesen, de arra ott a plasztika majd



25N

2018. aug. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
A szerelem az szerelem. Hogy te miként képzelsz el egy kapcsolatot, az meg nagyon más dolog. A kérdésre válaszolva, nincs semmi baj azzal, ha az átlagtól eltérő módon látod a szépséget. Én is így vagyok ezzel. Ne foglalkozz azzal, hogy másokat mit zavar, másoknak mi tetszik és főképp ne hasonlítsd ezeket a dolgokat a saját véleményedhez.
2018. aug. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
Majdnem olyan vagy, mint a barátom. Szerintem őt a magasság zavarná, a illetve a sportosabb testalkat helyett ő a fognivalót szereti.
2018. aug. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szép meg jó amit írsz oké, de egyáltalán te szóba állnál ilyen nőkkel mint amilyenekről írtál , tudnád szeretni, éreznél egyáltalán valamit iránta, felállna egyáltalán ? Nem tudom elhinni.

Nagy dzsumbuj a hónalj alatt, csöpögne róla a víz és még büdös is lenne, mert az, na.

Félrelép, barátság extrákkal maximum. Lenne egy ilyen a gyerekeid anyja, neked kellene egy ilyen anya ?

És még sorolhatnám.

2018. aug. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!