Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak engem nem zavarnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem nem zavarnak egyáltalán a következő dolgok egy nőben?

Figyelt kérdés

Vannak olyan dolgok, amik valahogy egyáltalán nem tudnak zavarni (néha még tetszenek is) ha egy nőre igazak.

Ezek közül néhány:

- Egyáltalán nem zavar ha a nő magasabb mint én.

- Egyáltalán nem zavar ha a nőnek a hónalja vagy nemi szerve szőrös

- Egyáltalán nem zavar ha a nő okosabb mint én (mármint tényleg, nem pedig csak okosnak hiszi magát)

- Egyáltalán nem zavar ha a nő sportos, vagy izmosabb felépítésű (kockahas, bicepszek stb)

- Egyáltalán nem zavar ha a nő itt-ott félrelép (mivel szerintem attól még szerethet engem ha néha kedve támad mással egy kis kalandra, a szerelem szerintem nem egy kizárólagos dolog)

- Egyáltalán nem zavarnak a szeplők, meg ha itt-ott ráncok vannak, vagy olyan kis foltok a bőrön (a smink viszont már zavar), szerintem aki alapból szép annak mindegy, hogy vannak-e ilyen hibák az arcán, aki meg csúnya az hiába festi magát bohócnak.


Nem tudom, de valahogy azt vettem észre, hogy a legtöbb férfit ezek zavarják. Engem meg valami miatt ezek nem tudnak irritálni...

21/F



2018. aug. 13. 00:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
61%
Jó gyerek vagy úgy-különben, de komolyan. Aki így szereti a nőket mint te, feltéve ha igaz amit írsz, akkor menj orvosira és szeresd a nőket a klinikákon.
2018. aug. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Ha beszélem a nyelvet akkor bárkivel szóba állok.


A második megjegyzésnél meg arra utaltam, hogy szerintem nem szükséges borotválni meg epilálni, ettől még nem lesz feltétlen egyből „dzsumbuj”. Hacsak nem a mediterrán környékéről származik valaki, mert ott csakugyan erősebb szőrzetűek az emberek, de tudnék én most küldeni képeket neked onnan és szerintem másris kevésbé tartanál betegnek (a múltkor belinkeltem képeket, de a válasz el lett távolítva).

Az pedig, hogy ki milyen büdös az a személyi higiéniától függ.


Nekem az lenne a lényeg, hogy a gyerekeimet épségben felnevelje és embert neveljen belőlük, ameddig ez megvan, addig oké.


Az orvosissal nem tudom mire akartál célozni...

2018. aug. 13. 02:58
 13/21 anonim ***** válasza:
23%

Ha téged nem zavar ha félre lép, akkor te nem szoktál szeretkezni, te csak baxol, nem viszel bele semmi érzelmet. Így meg is értem ha neked a szex nem több mint kerámiafestés. De ha neked ez így jó...

26F

2018. aug. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Te vagy az, aki a poliandriáról írt ki kérdést két napja? :D
2018. aug. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

#14


Igen, én voltam. Szerintem teljesen normális dolog a poliandria, semmi elítélni valóm nincs vele kapcsolatban, el tudmám magam képzelni ilyen házasságban.

2018. aug. 13. 09:55
 16/21 anonim ***** válasza:
Szűz vagy és még minden rózsaszin felhőben van.
2018. aug. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
41%

Engem nem zavar ha a nő magasabb, de a nőket nagyon nagy százalékban zavarja.

Zavar, ha szőrös. Odalent a borosta nem zavar, de a hosszú szőrszálak, amik ráadásul könnyen kihullanak, így tele megy velük a nyelvem már zavarnak.

Egyáltalán nem zavar ha okosabb. Én alapvetően szeretem az okos művelt embereket, szeretek tőlük tanulni. Kifejezetten tetszik ha egy nő okosabb mint én.

Zavar, ha egy nő izmos, egyszerűen nem vonzó számomra. Ez és a szűr valahol amúgy egy kategória. Alapvetően a férfi sajátja és jellege mind az izmosabb alkat és a szőr is. Szóval egyszerűen nem nőies. Az ellenkező nemtől az ellenkező tulajdonságokat várnám. Én szőrös, izmos és kemény vagyok, egy lány meg legyen lágy és puha. Szerintem ezt azért nem nehéz belátni.

Nagyon zavarna ha félrelépne. Én se teszem és nem tettem soha.

Nem szeretem a szeplőket sem, bár szeplős bőr és szeplős bőr között is nagy különbségek lehetnek. Van az a típus ami nem zavar. A ráncok is zavarnának kicsit, bár ott is árnyalt azért a dolog. Viszonylag még fiatal vagyok és fiatal lányt tudnék elképzelni magam mellett egyenlőre. A szép bőr amúgy meg az egyik legfontosabb számomra egy nőben.

Ezen felül meg különbséget kéne tenni aközött, hogy valakit kedvelek és kialakulóban van valami és aközött, hogy szerelmes vagyok belé. Ezeknek is vannak fokozatai, ha igazán mély a dolog, akkor nyilván semmi sem zavar, de az elején azért ezek a dolgok zavaróak

2018. aug. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Diavolino44 ***** válasza:
41%

- Magassag nem szamit,

- tul nagy szor zavarna magamon is nem hogy a paromon

- okosabb no szinten nem zavarna legalabb kihivas

- zavarna ha izmosabb lenne mint en, mert en is izmos vagyok

- szeplo jol tud allni, kisebb foltok es rancok szinten nem gond, smink sem.

A legmegosztobb pedig a kalandozas. Engem sem zavarna. A szerelem es a szeretet ket kulonbozo dolog. A parom szerethet, de ha szexualisan mast is ki akar probalni menjen, csak ugyesen csinalja, s en ne tudjak rola. Nyiltan zavarna a dolog, viszont amirol nem tudok az nem faj.

2018. aug. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Valaki mondja már meg, hogy mi értelme ennek, hogy mindenki leírja kinek mi tetszik, aztán próbálják a másikat meggyőzni, hogy az ő véleményük a normális, ha meg nem, akkor szidják a másikat, mert mindenki mindent magára vesz?! Annyira rohadt unalmas már mindenhol ezt látni. Ennek a kérdésnek is mi a lényege? Ilyen vagy, jó neked. Meg a többieknek is, akik nem ilyenek... ?
2018. aug. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Ízlések és pofonok különbözőek. Ez van, ezt el kell fogadni. Csak kíváncsi voltam mennyire vagyok a fent leírtakkal egyedül.
2018. aug. 13. 12:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!