Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak engem nem zavarnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem nem zavarnak egyáltalán a következő dolgok egy nőben?

Figyelt kérdés

Vannak olyan dolgok, amik valahogy egyáltalán nem tudnak zavarni (néha még tetszenek is) ha egy nőre igazak.

Ezek közül néhány:

- Egyáltalán nem zavar ha a nő magasabb mint én.

- Egyáltalán nem zavar ha a nőnek a hónalja vagy nemi szerve szőrös

- Egyáltalán nem zavar ha a nő okosabb mint én (mármint tényleg, nem pedig csak okosnak hiszi magát)

- Egyáltalán nem zavar ha a nő sportos, vagy izmosabb felépítésű (kockahas, bicepszek stb)

- Egyáltalán nem zavar ha a nő itt-ott félrelép (mivel szerintem attól még szerethet engem ha néha kedve támad mással egy kis kalandra, a szerelem szerintem nem egy kizárólagos dolog)

- Egyáltalán nem zavarnak a szeplők, meg ha itt-ott ráncok vannak, vagy olyan kis foltok a bőrön (a smink viszont már zavar), szerintem aki alapból szép annak mindegy, hogy vannak-e ilyen hibák az arcán, aki meg csúnya az hiába festi magát bohócnak.


Nem tudom, de valahogy azt vettem észre, hogy a legtöbb férfit ezek zavarják. Engem meg valami miatt ezek nem tudnak irritálni...

21/F



2018. aug. 13. 00:08
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
19 A kérdésnek ez a lényege amit a kérdező írt. Kíváncsiság. Innentől kezdve erre megkapott szubjektív válaszoknak ezért van értelme. A lepontozásoknak viszont már nincs. Mert a szubjektív véleményre volt kíváncsi a kérdező és azt meg is kapta. Így a válaszok 100%-ban hasznosak voltak. Csak mindenki itt éli ki a komplexusait és sértettségét. De kit érdekel? Ha nekik ettől jobb tegyék! Se a le, se a felszavazásoktól nem lesz nagyobb a kenyér ára
2018. aug. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!