Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már úgy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már úgy, hogy túl nagy volt számotokra a partneretek pénisze, miként alakult a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

2018. aug. 15. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hosszra volt, vastagságra még nem. Kicsit figyelni kellett ha durvulni akartunk de ennyi.
2018. aug. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Meg soha nem volt ilyen mert k..rva tag vagyok
2018. aug. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Igen

Hosszú is volt vastag is

Hogy alakult?


Szakítottunk


24N

2018. aug. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Volt ilyen, de megtanultunk alkalmazkodni hozzá, úgyhogy nem volt gond. N
2018. aug. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

Nem befolyásolta a kapcsolatunkat a farka mérete, nem tudom ez másoknál miért van így, de mi pont lecartuk...Kb. mintha az hogy rövidre vágatom a hajamat, befolyásolná a kapcsolatunkat...-.-

Nem tudtunk durvulni de ennyi. Nem tudom mit kell ezen pörögni.

2018. aug. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Min kell ezen pörögni?

Nekem eléggé szűk és rövid a hüvelyem. Jelenlegi partneremmel nem érzem kellemesnek a szexet. Nem durvul, de nekem sok. A közösülésen kívül élvezetes vele a szex. Izgató a mérete, jó vele játszani, kézzel, szájjal. Gondolom, ez nem lesz neki elég hosszútávon.

2018. aug. 15. 15:31
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Én nem vagyok nő, a méretem is átlagos. Viszont van két barátom, kollégám, akiknek igen nagy a méretük. Mindketten mesélték, milyen nehéz helyzetben vannak. Úgy gondolná a legtöbb ember, de jó nekik, a nőknek biztos tetszik a nagy méret, de nem így van. Egyikük már házas, családja van. De ő is sokáig, 30 éves koráig kereste a megfelelő nőt. A másik mai napig egyedül él. Úgy fogalmaz, ismerkedni neki is annyira nehéz, mint a többi embernek. De miután szexre kerül sor, tíz partnerből kettő folytatja vele a viszonyt, a többi eltűnik. Neki is főként kézzel, szájjal csinálják a hölgyek, kevesen vállalják be a közösülést.

(Amióta először beszéltek ezekről a problémákról, azóta áldom az eget, hogy nekem jól funkcionáló átlagos szerszámom van.)

2018. aug. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen ezt hamar meg fogja unni
2018. aug. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Vilag tele van vices komentokkal hogy milyenjo a nagy dako.....ez issuket duma csupan.
2018. aug. 23. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kettö ilyen volt. Egyikkel sem lett folytatás.
2018. nov. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!