Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy fiatal és kezdő kapcsolatb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatal és kezdő kapcsolatban lévőknél szerintetek mennyi idő után lehetne felhozni témának a szexet és csinálni is? Nálatok hogy volt az első alkalmatok?

Figyelt kérdés
A barátnőm 18 éves és eddig olyan kapcsolatai voltak (nem sok, szám szerint 3), ahol nem figyeltek rá. Én 20 éves vagyok és nekem kapcsolatom sem volt és nagyon figyelek rá, próbálok mindent az igényeinek megfelelően csinálni. Január óta vagyunk együtt, sokáig is udvaroltam neki, nagyjából 5 hónapig, azóta, hogy beköltöztem a faluba, ahol ő is lakik a családjával. Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! További szép napot mindenkinek!

2018. aug. 16. 12:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 hónap után feküdtem le a barátommal,és csak úgy jött a dolog. Áthívott “filmet nézni”,és ugye mivel az egyik legjobb barátnőm tapasztaltabb ilyen terén,már lelőtte a poént hogy a srác nem csak filmezni akar. Én úgymond felkészültem (amennyire lehet) és igazából csak ugy megtörtént. Nem erőszakoskodott,megállíthattam volna és meg is értette volna,de én már késznek éreztem magam.

Utána nem aludtunk együtt,de az is jó levezetés lehet hogy csak egymás mellett feküdtök utána és nézitek tovább a filmet. Nekem mellesleg ő volt az első. :)

Nem tudom segített e valamit,de szerintem igy is bepróbálkozhatsz. A közös filmezést egy kis csókolózással könnyen lehet másba átalakítani. ;)

2018. aug. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első 5-10 percben kérdezd hogy hová járt suliba, mi a kedvenc szine, és csak azután hogy mennyire jön be neki az anál!


Komolyan! Nincs rá recept, olvashatod itt, hogy valaki az első andin szexelt, és egy család már 11 éve, és olyat is akik vártak vele sokáig, és a vége mégis szétmenés lett! Beszéljetek, kérdezd, szeretgesd, és a karjaidba hull.

2018. szept. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!