Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Péniszméret miatti depressziób...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péniszméret miatti depresszióból valóban nincs kiút?

Figyelt kérdés
Amióta fél éve a harmadik barátnőm is dobott a méretem miatt azóta nem merek lányokat még csak megszólítani sem. Nem vicc, tényleg tönkre mentem lelkileg, rászoktam a dohányzásra és zugivó lettem ill. az egyetemről is kibuktam. Valamelyik nap egy szűk vaginájú csajra írtam rá, aki olyan kérdést tett fel, hogy a vékony pénisz is fáj neki. Privátban kiröhögött a méretem miatt. Azóta még jobban magam alatt vagyok. Ha meglátok egy szerelmes párt, folyton csak az jut eszembe, hogy a pasinak vajon mekkora lehet (tuti nagyobb mint az enyém) és a csaj mennyire imádhatja a vastagot. Már ránézni sem tudok a nőkre. Döbbenetes, hogy így kellene még évtizedeket leélnem, abban a tudatban, hogy katartikus szexben nem lehet részem a veleszületett adottságom miatt. Rossz testbe vagyok bezárva. Van itt olyan, aki hasonlóan érez?

2018. aug. 16. 14:56
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
16%
Hallod lány vagyok könyörgöm mutasd már meg privátban. A pasim, akinek 20 cm hosszú, neki 14,5 körbe basszus! 12 cm nem vékony egyáltalán.
2018. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Csak aprócska.
2018. aug. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
85%
#10 az segg! Nehezebben tágul mint a punci és nem is dugásra van kitalálva
2018. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
amíg egy spirálként rántod magad a mélybe addig tényleg nincs kiút
2018. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
18%

Egyáltalán nem mondanám vékonynak. De kérlek mutass már képet róla mert igy nem tudom elképzelni

23/l

2018. aug. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
30%
Gondolkodtál már a remeteségen?
2018. aug. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

De most a másik végletet úgy közelíted meg, hogy nehezebben tágul. Ha visszatérünk az előzőhöz, akkor meg a punci igen nehezen szűkül. Ha egy csavart veszek is látványos különbség van szemre is, már 1mm-nél. Nagyon nem mindegy melyik anyába akarom belerakni. Nagyobb méreteknél, ha csak az arányokat nézed is láthatod, hogy kis elsőre kis eltérések igenis sokat számítanak. Valójában nem is olyan kis eltérések.

Én ott látom a problémát, hogy minek áltatni valakit. Szerintem csak ártotok vele, pláne úgy, hogy a kérdezőt úgy se ti fogjátok meggyőzni. Lássuk azért be, tényleg azért vékonyka a szerszáma! Nem lehetetlen párt találnia, de nem is olyan könnyű. Most gondolj bele abba a helyzetbe, hogy most tényleg minden erejét összeszedi és megpróbál mindent megtenni, hogy kirántsa magát ebből. Aztán meg próbálkozik és összejön egymás után 3 olyan lánnyal, akinek ilyen mérettel tényleg körülményesebb teljesíteni. A 3 lány meg nem akar szenvedni az összeszokással. Szerinted azok után mit fog érezni? Miközben itt mindenki hitegette előtte. Erre pont ugyan akkora esélye van mint, hogy összejöjjön 3 olyan lánnyal, akinek ez az ideális méret.

Tudod az a baj, hogy a lányok egymással szemben is elfelejtik, hogy különbözőek. Van akinek könnyen van hüvelyi orgazmusa és nagyon nem is foglalkozik, vagy netán nem is szereti a kunnilinguszt. Igenis könnyebb elérni egy bizonyos vastagsággal, mert sokkal több szögben érhet hozzá és ingerli. Illetve olyan lányok is vannak akikből semmit nem vált ki az, hogy mozog bennük valaki és olyanok is akik már ennyit élveznek, hogy érzik magukban a másikat. Az is elég érdekes, hogy én néha menet közben ráfeszítgetek és ilyenkor nyilván csak pár mm-el lesz vastagabb és mégis "meghalnak" tőle a lányok. Már azzal a kis különbséggel ami az amplitúdó tetejénél van jobban ingerli. Innentől kezdve minek ámítani embereket, hogy semmit nem számít a méret. Igenis számít. Nem lehetetlen, de sokkal nehezebb dolga van. Ráadásul bejön még az is, hogy nem csak az ágyban van nehezebb dolga, de még egy ilyen lelki problémát is le kell küzdenie.

De ha annyira nincs itt semmi baj csak ő csinál belőle problémát, akkor a kérdező szedje össze magát, ti pedig ajánljátok be az egyik facér lány ismerősötöket a kérdezőnek!

Én azt mondom neked kérdező, hogy sajnállak! Elég empatikus vagyok és el tudom képzelni, hogy milyen szar lehet. De én is azt mondom, hogy a helyzeted nem lehetetlen, de tényleg kemény, kihívásokkal teli út áll előtted, ha nem vagy szerencsés. Ha összeszeded magad és szerencséd van, akkor még akár hamarosan találhatsz egy lányt akivel összeilletek. Tényleg nem lehetetlen. Ismerek én is egy srácot aki 4 éve házas 10 éve van együtt a feleségével, 20 éves koruk óta. Nagyon boldogok. Az illető amúgy soha nem szégyellte a méretét. Vér pénisz ide vagy oda, akkorát egyik se nőhet, hogy abból ami neki volt normális méretű legyen. De rendszeresen meztelenre vetkőzött a srác buliban. Ha lányok a méretéről próbálták kérdezni, akkor szétrollolta őket, hogy a lányok jöttek zavarba, ő meg csak röhögött. Szóval bármi lehetséges, de annak az ámításnak sincs értelme amit itt csinálnak csak azért, mert ezt kell mondani és, hogy egymást pontozgassák.

2018. aug. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

#17: Végre egy részletes őszinte vélemény. Külön öröm, hogy úgy tudod átérzeni a problémámat, hogy valószínűleg soha nem tapasztaltad meg, mert normális méreted van. Megkérdezhetem amúgy mekkora?

A kommentedre reagálva: Iszonyat nehéz a helyzetem, mert célirányosan kellene ismerkednem a méretem miatt, tehát nem elég, hogy a basic ismerkedéseknél kellene 1-ről a 2-re lépnem, még a méretemet is bele kell kalkulálnom, mint szűrő tényező. A nagyobb méretű pasiknak azért könnyű, mert ha sikerül összejönni a csajjal utána már nem lesz csalódás szex terén (a nagyhoz hozzá lehet szokni, de a nem elégséges méret mindig csak egy bazi nagy kérdőjelet hordoz magában). Pár szóban leírva milyen gáz a helyzetem: Tegyük fel 1000 lánynál kezdeményezek, abból mondjuk 50 hajlandó randizni (mivel nem vagyok egy +180-as sármos gazdag pasi finoman szólva). Az 50-ből tegyük fel 10 csajnál lenne esélyem komolyabb ismerkedésre a továbbiakban. A 10-ből kb. 3 csajjal jön össze tényleges kapcsolat. A háromból pedig imádkozom, hogy legalább az egyik legyen szűk és legyen vele jó a szex és mindenekelőtt ne legyen "nagypénisz mániája".

2018. aug. 16. 16:19
 19/29 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem hagyd a nőket,de komolyan,nem mindenkinek való a csajozás,szexelés.
2018. aug. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Valaki írja már le hogy a kerdezonek hány cm?? Azt írta h 11cm a kerülete akkor most 11cm hosszút jelent konkrétan?
2018. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!