Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Péniszméret miatti depressziób...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péniszméret miatti depresszióból valóban nincs kiút?

Figyelt kérdés
Amióta fél éve a harmadik barátnőm is dobott a méretem miatt azóta nem merek lányokat még csak megszólítani sem. Nem vicc, tényleg tönkre mentem lelkileg, rászoktam a dohányzásra és zugivó lettem ill. az egyetemről is kibuktam. Valamelyik nap egy szűk vaginájú csajra írtam rá, aki olyan kérdést tett fel, hogy a vékony pénisz is fáj neki. Privátban kiröhögött a méretem miatt. Azóta még jobban magam alatt vagyok. Ha meglátok egy szerelmes párt, folyton csak az jut eszembe, hogy a pasinak vajon mekkora lehet (tuti nagyobb mint az enyém) és a csaj mennyire imádhatja a vastagot. Már ránézni sem tudok a nőkre. Döbbenetes, hogy így kellene még évtizedeket leélnem, abban a tudatban, hogy katartikus szexben nem lehet részem a veleszületett adottságom miatt. Rossz testbe vagyok bezárva. Van itt olyan, aki hasonlóan érez?

2018. aug. 16. 14:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

[link]


11.5 kerületre pont normál kottony való.

2018. aug. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
40%

Nekem is jöhet privibe a méret. Ha nem -idé nem mered kiirni.


N

2018. aug. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

#20: Jajj Istenem. Oké, azért csak nem a természettudományok témakörébe írtam ki a kérdést. xD

Szóval:

kerület=a pénisz legvastagabb részén egy mérőszalaggal körbemérve megkapod ezt az értéket

(ami hitelesebb mérőszám, mint a vastagság, mert a pénisz nem henger alakú)

hossz=vonalzóval a szeméremcsonttól mérve a makk végéig kapott érték

2018. aug. 16. 17:43
 24/29 A kérdező kommentje:
#20: Hosszra amúgy 16 centiméter, de a csajok által már rég bebizonyosodott, hogy ez ku***ra lényegtelen, ha egy ropi a cerka. A vastagság a lényeg, nem a hossz.
2018. aug. 16. 17:46
 25/29 anonim ***** válasza:
Te bolond vagy. 11.5cm az átlag vastagság, erre gyártják az óvszereket. A 16cm is átlag, sőt annak is inkább a teteje.
2018. aug. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
88%
#25. Beszélhetsz ennek a szerencsétlennek.... Már elkönyvelte magát
2018. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Hát, kétlem, hogy akivel lveleztél, valóban csaj lett volna. :D Szerintem ez egy kezeden meg tudod számolni, hány nőnemű válaszoló lehet itt...
2018. aug. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Amúgy meg az egyetemet ne vedd félvállról emiatt. A nagyfarkú, de csóró, lumpen palikat is rendre elhagyják, mert nem képesek normális körülményeket biztosítani a családjuknak. Ha más nem, legalább élj jól, utazz! Ez pedig csak jó állással biztosítható.
2018. aug. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Van kiút. Feleségül veszel egy kedves, szép nőt,aki szeret téged az átlagos (!) farkaddal együtt. Ennyi.
2018. aug. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!