Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Volt már veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Volt már veletek olyan, hogy valaki olyan jött oda hozzátok az utcán, akivel tagadhatatlanul erős vonzódást éreztetek, beültetek valahová és aztán annyira jól éreztétek magatokat, hogy nem bírtátok megállni, és lefeküdtetek?

Figyelt kérdés
Bárkinek van ilyen vagy hasonló élménye, szívesen fogadom. Kritizáló kommentekre pedig nem vagyok vevő.
2018. aug. 21. 03:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de nem egyszerre. Leszólítottak valahol és számcsere. Ő is rohant én is. Dumáltunk, majd találkoztunk pár napra rá és szexeltünk. Volt akivel dumálgattunk előtte és úgy találkoztunk.
2018. aug. 21. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt hát. :) A szándéka mindenképp szex volt. Dumáltunk kb 3-4 órát, ami tenyleg edekes volt, vicces, elmeséltük egymás életét, aztán irány az ágy. Úgy lerendezett, alig bírtam másnap talpraállni. Hm. És milyen helyes volt... Szép emlék. Akartunk még talizni, de túl nagy már a tavolság köztünk.
2018. aug. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. 😊

Nagyon megnyugtató, mert én ezt teljesen normálisnak érzékelem, semmi extrém dolog, megesik ilyen. A környezetemben mindenki elképed, hogy hogyan mehetek bele ilyen veszélyes dolgokba, de szerintem ebben nincs semmi kivetnivaló. Nem csinálom ezt minden hétvégén, de szerintem azzal sem lenne gond, ha én élvezem.

2018. aug. 21. 16:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát relatív mennyire veszélyes ez...én pl csak olyannak hagytam magam aki személyisegre is szimpatikus volt, rámertem bízni magam. Hasonló sztori 2x volt velem, az egyik pasival azota is tartjuk a kapcsolatot, bár csak egyszer taliztunk. Szerintem ha az ember valóban jó emberismerő akkor szinte eselytelen hogy elkap vlmit, vagy egy idiótaval fekszik le. Mert ugye egy normális, férfi/nő ad magára, igenyes higeniára, és na megbízható, egy okosabb nő/ferfi ezt meg leszűri akar egy kissebb csevejből is. Ja, masodik voltam. :)
2018. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel teljesen egyetértek. Mindenkivel beszélgettem azért dolgokról, tettem fel nekik kérdéseket meg minden. akivel ilyen volt köztünk, és ha érzékeltem volna bármi olyat, ami olyasmit, ami furcsa, vagy aggódásra ad okot, akkor egyértelműen nem megyek bele.
2018. aug. 22. 23:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy majdnem ugyanannyi esélye van, hogy egy 20 éves házasságban kiderüljön, hogy a férjed egy darabolós sorozatgyilkos, minthogy pont egy ilyen vadidegent sikerüljön felszedned.
2018. aug. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a választ. Mármint örülnék azért egy statisztikának, de én is pont így gondolom... Mármint sosem lehetsz semmbiben biztos. Egy párkapcsolat sem garancia semmire.
2018. aug. 25. 01:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!