Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Amikor a 12-14 centis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Amikor a 12-14 centis farkú pasikat azzal nyugtatjátok, hogy sokkal inkább a vastagság számít, akkor pontosan milyen értékre gondoltok?

Figyelt kérdés
Mert ugye tudjátok, hogy általában a kettő összefügg. Nekem pl. 15-16 cm és 3,5 cm vastag, ami elég cingár a hosszhoz képest és elég ritka szerencsétlen kombináció, de az is ritka, amikor egy 12-14 cm-es átlag alatti pénisz 4,5 vagy annál vastagabb. Márpedig különböző fórumokon elhangzott kommentek alapján kb. ez az érték (~4-4,5 vagy 13-14 cm kerület), ami már elég kielégítő a csajoknak. Ha ti is valóban így látjátok, akkor miért ezzel az érvvel akarjátok biztatni a kisfarkú pasikat. Ez kb. csöbörből vödörbe helyzet.

2018. aug. 26. 13:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%

Sem a vastagság, sem a hosszúság nem mérvadó, hacsak nem extremitásról beszélünk. Ha a nők nem élvezik veled, az azt jelenti ti, hogy béna vagy.

Leírták elég sokan, hogy az ügyesség a titok.

2018. aug. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Én egy érintettként szólnék hozzá. Nekem sajnos 12/3,5cm-es hulladék mérettel lettem megátkozva. Nemcsak kicsi még mellé vékony is. Eddig 9 nő és 5 prosti után végleg beláttam, hogy semmi értelme tovább próbálni ilyen selejttel. Alapjában véve törődő ember vagyok, mindig foglalkoztam azzal, hogy a partnereimnek is jó legyen, de a testbeszédük az elárulta, hogy ezt ezzel a méretnek nem nevezhető selejttel nem érhetem el.. Tönkre ment emiatt az összes kapcsolatom, és testalkattól, magasságtól függetlenül egyik sem érzett belőle semmit sem annyira vékony a 3,5cm, ropi..
2018. aug. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%

#12 Pech. De nem ok a feladásra. Van egy játékszerem. A gyártó adatai szerint: behelyezhető hossza 10cm. Átmérője 3.

Férfivel még soha nem mentem el. Ezzel igen.

2018. aug. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
ma 18:40.. Hát igen ilyen könnyen elintézitek, hogy pech.. A többség is így gondolja és dobja az ilyeneket, mert jön majd egy átlagos vastagsággal rendelkező egyed, aki majd jó lesz. A 12cm-es rövidsége még beletörődtem volna, de a 3,5cm vékonyságot nem lehet elfogadni, ha az átlag 4-4,5cm..
2018. aug. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%
Arra gondoltam, sajnálatos, hogy nem találkoztál még olyan nővel, akinek megfelelt volna. De ez nem azt jelenti, hogy nincs olyan. Nekem sokkal jobb a tízcentis játékommal, mint a béna férfiakkal. ;)
2018. aug. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
HAllod, nézz már fel a goldengate-re! Amatőrök között találsz nem egy, nem két olyat, akinek akkora vagy adott esetben kisebb van, mint neked, mégis gátlástalanul fényképezik, mi több, fel is töltik az aktusaikról készült képeket! :D
2018. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezt a f@szméregetést! Nem úgy kell kefélni, hogy a centit odakészíted!

A nők, ha belezúgnak egy pasiba, nem a méret alapján teszik. Onnantól a fenti mérettel is csak a pasi ügyességén múlik, hogy a nő nem dobja ki béna f@szként.

Ez a süket duma csak önigazolás akar lenni, de annak is gyenge.

N65/F69.

2022. dec. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Báttya! 11cm kerületű ropival folyamatos őrületben tartom a barátnőmet. Szült mát, mégis imád velem kufircolni.
2022. dec. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!