Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek érezhet többet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érezhet többet?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akit nemrég ismertem meg és nagyon furán viselkedik

Egyszerűen állandóan azt mondja h aranyos vagyok és h szép vagyok meg felizgatom őt meg stb

Ez már régen js zavart de miután találkoztunk azóta ezt meg jobban elkezdte és már egy kivdit durva

Már az elején mondtam h én nem akarok semmit viszont ő azt mondja h akar

És azt mondja h az én kedvemert bármit megcsinálna

Akkor most szerintetek érezhet irántam valamit?

És ha igen akkor h mondjam meg h én viszont nem, úgy h nem bántom meg őt?


2018. aug. 28. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Bammeg, a manus megmondta, hogy igen. Akkor mit nem értesz?
2018. aug. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amit írtál, a szerint már megmondtad neki. Emlékeztesd rá, hogy már korábban is mondtad és végleg szögezd le, hogy soha nem akarnál tőle semmit, nem tetszik! Nem tudod ezt kíméletesen lezárni. Ez a viszonzatlan dolog sajnos ilyen. Csak kerüld a legyünk barátok sablonokat, mert az megalázó több szempontból is!

Persze benne van a pakliban, hogy így sem ért a szóból, kb. így:

https://www.youtube.com/watch?v=CXrBkil7YoM

:D

De azért 99%-ban ebből értünk. Ez a legtisztább, hogy ha kijelented, hogy nem tetszik és soha nem akarnál semmit

2018. aug. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem full kanos és kicsit nincs ki a négy kereke


azzal a sráccal szerintem elcsesztek valamit a szülők

2018. aug. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem csupán annyi jön le ebből, hogy le akar veled feküdni, mert vonzónak tart, de ez nem garancia arra, hogy gyengédebb érzéseket is táplál irántad.
2018. aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!