Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha megfogja a kezem, érezhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megfogja a kezem, érezhet többet?

Figyelt kérdés
két középkorú nő vagyunk, többször előfordult már, hogy a kiszemeltem megfogta a kezem... lehet akar vmit úgy?
2018. ápr. 6. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha tényleg középkorú nő vagy, akkor nem így írnád ki a kérdéshez a leírást..
2018. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Bővebben is kifejthetted volna,ha van mit kifejteni.Ha csak annyi,hogy megfogja a kezed,az még abszolút semmit nem jelent,egyszerű baráti gesztus.
2018. ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mit értesz kézfogás alatt? Rendesen megfogja (véleményem szerint ez abszolút az összetartozás jele. A kezét megfogni páromnak szoktam, vagy a gyerekemnek, anyukámnak), vagy csak pillanatokra megérinti?

Nálam utóbbi szokott előfordulni és egyáltalán nem tudom hova tenni.

2018. júl. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem csak megérint, hanem teljesen megfogja.... annyira jó...
2018. júl. 18. 17:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Talán
2018. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de hogyan tovább? mit tegyek?
2018. aug. 5. 22:09
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem baráti
2018. aug. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
miért gondolod? azt mondja gyönyörű vagyok, jó az illatom, édesemnek hív, szereti érezni a szívem dobbanását...
2018. aug. 5. 22:19
 9/12 anonim ***** válasza:
ezek alapján viszont nem értem az eredeti kérdést.
2018. aug. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha bókol neked, akkor amikor fogja a kezed figyeld a szemét! és ha te is akarsz tőle valamit öleld át. Akkor már érezned kell hogy hogy reagál. és ha szerencséd van, meg lesz az elős csók is! Sok sikert!
2018. aug. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!