Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha ennyit szexel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ennyit szexel a gyerek? Nem veszik észre ez zavaró? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Barátnőjével egyik nap egésznap fent voltak, a nappali felett vannak így hallani őket, ha felmegyünk wcre akkor is azt kell hallgatni, hogy ők már az ötödik alkalommal csinálják legalább. A lányka épp hogy egy kis nasiért lejött, bikiniben úgy hogy a gyerek öccse, és a férjem is lent volt...ilyenkor legalább öltözne fel valaki rendesen. Így hogy hívnánk át bárkit is? Hallgassák őket egésznap? Szerencsére ez nem mindennapos mert megbeszéltem gyerekkel nyugodtan lehet menni hozzájuk is, de akkor is zavaró. 17 éves gyerekről beszélünk. 42N

2018. aug. 28. 20:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
40%
Gondolj csak szépen vissza a te tinikorodra
2018. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%
Sárkányanyós.
2018. aug. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Mitől lenne sarkanyanyos? Az én anyám ezt se engedte volna :)
2018. aug. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ohh ha tehetném egésznap csinálnám. Ebbe igazából az a gáz hogy nincsenek tekintettel a lentiekre gondolom.
2018. aug. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%

A gyerek gondolom élvezi, hogy van nője. Fájna amúgy azt mondani, hogy a fiam? De tőlem lehet a gyerek is.


Aki 17 évesen már amúgy nem annyira a gyerek, és tele van a töke hormonokkal, persze, hogy éjjel nappal dugni akar.

2018. aug. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom történt ilyen alkalom eddig 2-3x... Én nem értem miért kell ebből feltétlenül ilyen problémát csinálni. Nem lehet megkérni a "gyereket", hogy legyenek picit halkabbak, figyelmesebbek és kész? Más anya inkább ezt csinálná, nem kérdést írna ki róla...
2018. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én most gondolkodóba estem, hogy tulajdonképpen milyen választ vár a kérdező...
2018. aug. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen történt már ilyen alkalom elégszer...Illetve visszagondolva a tinikoromra nem mertem ezt volna megcsinálni, de nem is szexeltem sokat akkoriban. A lany majd máskor melltartó nélkül jön le? Gondolhatja a férjem és az kisgyerek is megnézik.
2018. aug. 28. 21:00
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

Tipikus sztori.

Fiú összeszedi az első barátnőjét, persze reggeltől estig püföli.

A jánynak persze kinyílik a csipája, hogy mekkora szexi lady, szal elkezd nyomulni az apósra, testvérre, barátokra.

Persze valaki majd beüti.

Onnantól kezdve a fiad egy sértődött alkoholista lesz, aki szerint minden nő.

Persze a jányt se kell majd félteni, mert még ő lesz felháborodva, hogy a férfiak mit csináltak vele, ő nem tehet semmiről.

2018. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
39%

Kis pajkos a csaj....

Nem véletlenül mászkál ki bikiniben.


Tuti megcirógattam volna már a fenekét ha ennyire ki prpvokatív.

-majd felöltözne legközelebb ha úgy hinné "anyukának" leszbi hajlamai vannak:)


Egyébként meg vannak napok akikor én is szexelek ennyit a párommal... -ezért nem is zavar ha a gyerekem is éli az életét...


Csak annyi, hogy kicsit halkabban, megkérheted.

Ha féltékeny vagy a kicsaj miatt akkor meg foglald le te is a férjed.


N/43

2018. aug. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!