Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mennyire szemétség...

Szerintetek mennyire szemétség az, hogy anyám direkt úgy rendezi be a házat, hogy nekem az ne tetsszen és el akarjak menni itthonról?

Figyelt kérdés

Amióta lett egy pasija, folyton antik tárgyakat, festményeket kap tőle. Ő meg azokat MINDENHOVA kirakja. Nem csak egy párat, Már olyan durva hogy úgy érzem nem tudom úgy élni a hétköznapjaimat mint utána.

Minden egyes alkalommal elmondom neki hogy nem tetszik, zavar, egy pár esetleg lehet, de ennyi azért ne. Mintha meg se hallaná.


Fiatal vagyok még, tehát egyedül sajna nem élhetek, apámhoz meg nem nagyon van lehetőségem elköltözni. Tudom hogy az ő tulajdonában áll a ház, de attól még Én is itt élek.


Mit tehetnék?



2018. aug. 4. 13:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Kinek a háza? Mert ha anyádé akkor úgy rendezi be ahogy az ő ízlésének megfelelő. A saját kisszobádat úgy dekorálod ki ahogy neked tetszik. Én sem kérem a fiam engedélyét a ház berendezésével kapcsolatban.
2018. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De ha már nagyon durván zavar, akkor ez nem egészséges. Nem jó szülőre vall, hogy leszarja a gyereke véleményét.
2018. aug. 4. 13:57
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

Hány éves vagy?

Ha neki tetszik akkor kiteszi, nem irigyellek,de semmit sem tudsz tenni ellene.

2018. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Mi a problémád az antik tárgyakkal? Te se hagyod majd anyádat beleugatni, hogy hogyan rendezd be a házad, ha lesz. Ez a dolog kölcsönös, ha anyád hupililára festi a saját házában, amiért ő dolgozott meg, a nappalit, aranyszínűre festett gipsz-stukkókkal, akkor jogodban áll elviselni vagy elköltözni. Akkor is, ha önnön becses személyedet nagybetűs névmással emlegeted.:DDD
2018. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
64%
Az meg nem vall jó gyerekre hogy lesza.rod anyukádnak mi tetszik. Na? egy-egy... amúgy vicc hogy utasítgatni akarod anyádat.
2018. aug. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
70%
És nem, a szemétség nem itt kezdődik. Az meg puszta hiszti hogy "nem tetszik a berendezés, nem is akarok itthon lenni" Luxusnyafogás.
2018. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
A gyakori mindig tart meglepetéseket. Nem a te házad, majd ha lesz sajátod, akkor azt úgy rendezed be, ahogy akarod, te kis nyávogós hülyegyerek. Döbbenet mibe bele nem akarnak szólni egyes elfuserált görcsök.
2018. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%

"Fiatal vagyok még, tehát egyedül sajna nem élhetek, apámhoz meg nem nagyon van lehetőségem elköltözni. ... attól még Én is itt élek."


Költözhetsz koleszba is. De az se úgy lesz berendezve, ahogy te megálmodod, arról tudjál. :D


én én én én én én én én mondat közepén is kisbetű én én én én én magyarul is tanuljál, ne csak angolul én én én én én én én én én én én én én

2018. aug. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%

Mit tehetsz?


Menj orvoshoz. Ez nagyon nem normális. Sajnálom a szüleidet, nem lehet könnyű.

2018. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Ő is beleszól, sőt az egész család beleszól abba, hogy mondjuk az én szobámban rendetlenség van. Mondja, hogy pakoljak el, mert Őt zavarja..

Na akkor most kinek áll följebb?

Ugyan azt csinálja Ő is, mint én, csak hogy neki nem kell bejönnie az Én szobámba, nekem viszont be kell mennem mondjuk a konyhába.


Szülőként nem Engem, a gyerekét helyez előre, hanem más dolgokat/embereket. És nem csak ebben.


Az meg már megint egy más történet, hogy csak a pasija miatt dekorálja ilyenre a házat, mert tőle kapja ezeket, és mert neki is így van berendezve a lakása.

2018. aug. 4. 14:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!