Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belemenjek egy kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek egy kapcsolatba egy koránál fejlettebb nalam 15 evvel fiatalabb lannyal?

Figyelt kérdés

Én harmincegy vagyok.

Megmondtam neki, hogy nincs jövőnk de azt mondta, h nem érdeklivállalja, most akar kapcsolatot. Azt is tudja, h más nők felé is nézek, de az sem érdekli. Megmondtam, h nem vállalhatjuk fel a kapcsolatot, titokban kell tartanunk, de azt mondta, megoldja, vállalja.


2018. aug. 29. 19:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Ezt mi döntsük el helyetted? Kb olyan szinten vagy mint a 16 éves tinimuffod
2018. aug. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%

Ha elmúlt 18 akkor igen

De 15 éves vagy az alattival jobb ha nem

Még kislány

Tudom hogy a mai gyerekek már 12-14 évesen nem szűzek és ez eléggé elszomorító hogy idáig fajult a világ

2018. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Ismerem ezt a szituációt, nem egyszerű a döntés.

Igazából azt kell megfontolni, hogy mivel okozol nagyobb bajt. Nyilván igazad van, nincs hosszú távon jövője, de fontos-e most évekre tervezni? Addig annyi minden történhet...

2018. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Ha engem kérdezel, ne. De úgysem ez alapján fogsz dönteni, tehát teljesen felesleges.
2018. aug. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Ezt te érzed, neked kell eldönteni. De én is azt mondom h ink ne! Ez nála csak egy kis fellángolás, most még persze h azt mondja h nem gond vállalja, de ha bele mész a kapcsolatba akkor idővel rá fog jönni h ez neki nem jön be h több nővel is vagy mellete, és még a kapcsolatotokat sem vállalhatjátok fel. Ebből csak a vita lenne.
2018. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

IGEN!


1x élünk, mikor máskor lesz esélyed döngetni egy jó kis 16-ost? El ne szalaszd!!

2018. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
Ne. Ha van több csaj is,miért kellene egy 16 éves bonyodalom?
2018. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
CSABIKA KUSSOLSZ
2018. aug. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
Gondolj arra, hogy te mit szólnál hozzá ha ő a lány a te lányod lenne, és egy 31 éves pasi használgatná.
2018. aug. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
Én inkább abba gondolok bele, hogy én vagyok a 31 éves, és egy 16 éves engem akar... Hmmm
2018. aug. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!