Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szexben nagyon félénk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexben nagyon félénk lány, hogy kezdjen bele szexuális "kalandokba"? (24L)

Figyelt kérdés
Nem kerek privatot. Valoszinuleg egy egyéjszakásnal tolem mar azert elvárják (gondolom), hogy ne olyan legyek, mint egy szűz 14 eves, megha olyan is vagyok. Ez nagyon kiábrándító?
2018. aug. 31. 01:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10%
Beszélgess, ismerkedj, és ha neked szimpatikus, megbízható pasival hoz össze a szerencse akkor lépj tovább a tettekre. Hidd el kevesen vannak akik ne lennének kaphatóak egy kis kalandra barátságos extrákra
2018. aug. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
6%
Kezdésnek pl merjen ismerkedni. Akár itt is.
2018. aug. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem is egy tapasztaltabb pasival esetleg elkezdhetnéd a tapasztalatokat. Volt nekem is kalandom olyan lánnyal aki 15 évvel fiatalabb volt de alig volt tapasztalata de aztán belejött. Ha magad adod abból nem lehet baj, engem pont ez izgat hogy nem tudhatom előre milyen lesz a lánnyal és ha nincs tapasztalata akkor bátrabban kísérletezik és nem beképzelt és így jól el lehet játszadozni egymással. Szóval csak hagyd hogy az ösztöneid vezessenek, ha valami nem jó akkor ne csináld, semmi sem kényszer. 39 f
2018. aug. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. 😊 Nem tudom ki pontozott le titeket. :( Tolem meg a zold kez.


Egyebkent merek flörtölni, randizni, idegennek meg smárolni is.:D Nagyjából Innentől leszek nagyon felenk, mert nem szeretnék levetkőzni más elott. Minden mas belefér, de a meztelenség a gaz inkabb.:D

2018. aug. 31. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!