Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem tudok belemenni egyéjszakás kalandokba? Rengeted lány csak úgy lazán veszi az egészet és megy nekik, de nekem nem.

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
nem minden lány rib@nc
2012. jún. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lány vagy? akkor örülj, mert nem vagy akkora k*rva amint a többi!
2012. jún. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, 19 éves.
2012. jún. 23. 10:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Addig örülj! Hidd el, vannak fiú (mint én is) akik értékelik ezt, én sem voltam még sosem egy éjszakáson, pedig volt mar kapcsolatom hosszú ideig, türelmesen varok egy újabb olyan lányra, aki komoly kapcsolatot szeretne, mert most egyedül vagyok


19F

2012. jún. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sosem volt 1 éjszakás kalandom, és nem is bántam meg. Inkább tartsanak "régimódinak, konzervatívnak" ilyen téren, mint r*bancnak. :)

23/L

2012. jún. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt egy éjszakás kalandom, és nem is tervezem. Ha valaki ettől konzervatívnak tart, tarston,de nem lesz akkor sem:) 20/l
2012. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem sem volt, nem is szeretnék. De ezért sokan megszólnak.
2012. jún. 23. 12:03
 8/9 anonim ***** válasza:

81%-os vagyok

Miért zavar, hogy megszólnak? engem is szóltak már meg miatta. De nem másoknak, hanem saját magamnak akarok megfelelni, és nekem ezt az erkölcsöm nem engedi.

2012. jún. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Olyan szól meg akiben már többen jártak mint egy bevásárlóközpontban? Komolyan, az ilyen embernek adsz valamennyit is a szavára?!


Elég sok a birka ember, te ne állj be a sorba.

2012. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!