Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is érzett már ilyet? Így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzett már ilyet? Így születnek a kakukkfiókák?

Figyelt kérdés

Nem tagadom, szeretek kapcsolatban élő nőkkel viszonyba keveredni.

Többször előfordult már az, hogy spontán egymásnak estünk, én azt éreztem, hogy nem érezni akarom, szal nem húztam gumit.

A nő bár rákérdezett, de mikor elmondtam, hogy miért nem húzok, nem firtatta.

Utána a belemenésnél ugyan ez volt, vágytam rá, hogy beleélvezzek, mondtam, hogy majd vesz be gyógyszert.

Úgy is volt, szó nélkül hagyták, hogy beléjük menjek.


Később már viszont elgondolkodtam, hogy mekkora hülye voltam, totál a nőn múlt mi lesz.

Volt, akit azóta nm is láttam, lehet van valahol egy gyerekem, akit más nevel.

Mégis megvan máig ez az érzés.

Más is érzett már ilyet?


2018. szept. 1. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
így jártál haver! XD
2018. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ügyes vagy
2018. szept. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha îgy lenne, akkor fel lennèl szólítva hogy ennek vagy annak, gyerektartást kellene fizetni...
2018. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Kedves Utolso!

Mivel kapcsolatban élő nőkről volt szó, nem fogják elmondani, hogy nem a parjuktoĺ terhesek. Ha esetleg tudják. De az csak akkor, ha sokáig nem voltak a pasijukkal. Egyébkent nem tudja, kitől terhes

2018. szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
#3. Oszt miért lenne már felszólítva?! Nem érdeke a nőnek, hogy lebukjon a férje előtt, hogy megcsalta. Majd a férj neveli azzal a tudattal, hogy az övé. A nő meg nagy valószínűséggel megőrzi a titkot.
2018. szept. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan nevelik más gyerekét úgy, hogy azt hiszik, az övék. Én személyesen egyről tudok a környezetemben, de több is lehet, nem tudni ...
2018. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezért találták ki a vallást, hogy megakadályozzák, hogy a nők félrevakeráljanak! A sok hülye pedig hisz istenben azóta is, és neveli a más gyerekét!
2018. szept. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!