Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valakinek nincs legalább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek nincs legalább 16-18 centis,4,5-5 centis átmérőjű pénisze, csak úgymond "orvosi értelemben" normális,11-15/3-4 centi, az mennyire határolja be azon lányok körét, akiknél egyáltalán érdemes próbálkoznia?

Figyelt kérdés
2018. szept. 6. 04:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Semennyire , eleinte ugysem lehet tudni kinek mekkora.
2018. szept. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Bármelyik nőnek tökéletesen elég a normális méret.

Fogjátok már fel.

22/N

2018. szept. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Teljesen mindegy mekkora, ha nem mered hasznàlni.

Ha majd oda kerül a sor meg fogod tudni.

2018. szept. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Miért te azzal nyitsz hogy “Szia xy vagyok ekkora a farkam.Van kedved ismerkedni?” 🤔
2018. szept. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Mikor jutunk el odáig hogy ne azt higyjék hogy a farkuk mérete határozza meg,hogy lesz e párjuk vagy sem??

Nekem mind2-ből volt párom

Volt nagyobb péniszű pasim és volt kisebb méretű párom is!

Őszintén?

Az embert szerettem és nem a farkát!!!

Melyikkel volt jobb?

Mind2-vel jó volt,csak a nagyobbal óvatosabban kellett mert sokszor nagyon feszített fájt ami nem volt kellemes de kommpenzálta azzal hogy iszonyatosan tudot játszani az érzékeimmel úgy el tudott vinni kézzel szájjal hogy majdnem kirugtam a gipszkarton falat Isteni volt

A kisebb méretűvel pedig bátran lehetett vadulni csapatni a szexet!!


24N

2018. szept. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%
Semennyire. A minőségi szexre önmagában egyáltalán nem garancia, hogy valakinek nagy a szerszáma..
2018. szept. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%

Imádom mikor összegyűlnek a GYK értelmiségi 22/N meg 24/N(mert ugye ez nagyon fontos információ, bár legalább tudjuk, hogy valszeg nem tapasztalt) felhasználói aztán nyilatkoznak az összes nő nevében, hogy kinek mi a jó, meg milyen jó a 10 centi, mert bátran lehet szexelni...

Gyerekes és szánalmas a viselkedésetek.

2018. szept. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Bummer ***** válasza:
68%
Ha jól bánsz a nővel az ágyban, mindenképp több nőnek leszel jó mint az akinek jóval átlag felett van.
2018. szept. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az enyém 16 cm, és 3,3 az átmérője. Nem panaszkodnak rá, de én érzem, hogy kicsit vékony a lányoknak. Nem azt mondom, hogy harangozok bennük, de érezhető, hogy nem elég nekik, és az a baj, hogy így nekem se olyan izgató :/
2018. szept. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9-es: de akkor ezek szerint vannak annyira tapintatosak, hogy ha nem is feltétlenül tökéletes, de nem teszik bunkó módon szóvá.
2018. szept. 6. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!