Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valakinek nincs legalább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek nincs legalább 16-18 centis,4,5-5 centis átmérőjű pénisze, csak úgymond "orvosi értelemben" normális,11-15/3-4 centi, az mennyire határolja be azon lányok körét, akiknél egyáltalán érdemes próbálkoznia?

Figyelt kérdés
2018. szept. 6. 04:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%
Bunkó lányokkal nem is szoktam szexelni, csak normálisakkal. Egyrészt, mert a beképzelt, önelégült csajokat nagyon nehéz megfűzni, másrészt nem is hiányoznak a bunkó megjegyzéseik. Egyébként az is lehet, hogy jó volt nekik, csak én érzem úgy, hogy nem elég nekik, kitudja. Volt olyan lány, akit rendszeresen orgazmusig is eljuttattam, de kézzel vagy szájjal.
2018. szept. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
De jó megfogalmazás ez az "orvosi értelemben" hazudott átlag.. Nekem kicsi és vékony is mellé (12/3,5cm) és én sem éreztem semmit sem belőlük, és vica versa.. Kiröhögni engem sem röhögött ki egyik sem, de sztem mindnél a szakító ok volt, hogy semmit sem éreztek belőlem.. Vannak ilyen genetikai selejtek de pont ezeket selejtezik ki a nők tudat alatt.
2018. szept. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Papa, ha nem röhögött ki EGYIKÜK sem (ez jelzi, hogy több lánnyal is voltál már, ergo jóval több szrencséd volt, mint sokaknak), akkor nem tökmindegy? :D
2018. szept. 6. 21:05
 14/16 anonim ***** válasza:
68%

Semennyire....5 centi a péniszem átmerője, és volt olyan lány aki nem volt hajlandó lefeküdni velem, mivel túl vastag voltam neki. A többi lány közül sem tudtam mindenkivel eszeveszetten szeretkezni. A legtöbbjüknél ígyis hosszas előjáték kellett.


19/F

2018. szept. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kérdezőcském.. Látom nem vágod le a mondandóm lényegét!! Ergo az egy dolog,hogy voltam már többel is DE egyik sem maradt meg mellettem mert kicsi a lécem.. Ezt onnan tudom, hogy 1-2 barinőjétől visszahallottam.. Érted már?
2018. szept. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem hogy mire jó ez a lepontozás...már nem is a válasz hasznosságát mérendő, hanem csak szimplán ha adott embernek nem tetszik a válasz, akkor szimpátia alapján lepontoz vagy felpontoz.
2018. szept. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!