Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel már barátnőm nem lehet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel már barátnőm nem lehet, érdemes elmenni hivatásoshoz szűztelenítésre?

Figyelt kérdés

Mivel már 30_on túl vagyok és barátnőm se volt soha, ezért mivel a kortársaimtól minimum tíz éves lemaradásban vagyok. Hogyan lehet ezt pótolni? Nem vagyok kíváncsi olyan hozzászólásokra, hogy majd jön az igazi, mert úgyse fog.

Az egyetem miatt alakult így.

A másik kérdés, hogy a k*rv*nál milyen dologra kell figyelni, illetve vállalnak_e harminc év felett szűztelenítést. körberöhög_e, illetve melyik korcsoportból kell választani (20-30 között, vagy 30-40 között) Sajnálom hogy így alakult. Ha lenne barátnőm a jövőben úgyis bekamuznék valamit a múltamból, mivel a nők nem szeretnek ebben a korban a betanítással bajlódni és megilyednek egy ilyen pasitól. Sajnos nem tudok már máshoz nyúlni, társkeresők szintén kilőve, mert az sem működik. Gyerekes nővel meg végképp nem is kezdenék, mert ez nekem kizáró ok.



2018. szept. 10. 08:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
32%

Egyesek a szűzességből akkora ügyet csinálnak mint az érettségi letételéből.

Egyik sem olyan fontos , hogy ne lehetne hiányuk nélkül teljes életet élni.

2018. szept. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%

Ez biztosan önbizalom hiány.

Szerintem próbáld meg a hivatásost, de mindenképp mondd el neki, hogy mi a helyzet.

Ha utána barátnő keresésbe fogsz, akkor teljes nyugalommal keresgélj a neten. Roppant sokan keresnek társat és lesz aki örülni fog neked.

Én is 30 évesen fogtam komolyabban a társkeresésbe. Hirdetési alapon találkoztam vagy 25 potenciális partnerrel, majd jött egy, aki nálamnál 4 évvel idősebb volt és Ő lett az abszolút befutó. Előtte sosem tudtam volna elképzelni, hogy a hölgy legyen az idősebb, de annyira összepasszolunk, hogy ritkaságszámba megy. Pedig testalkatban annyira eltérők vagyunk, hogy senki nem gondolná, hogy mi egy pár vagyunk. Én vagyok a nagy darab kilós kenyér, Ő meg az apró zsemlemorzsa. :)

Egyetlen dolog kellett ehhez, aktívan kerestem a társamat. Nagyon nagy ritkaság az, hogy csak úgy beléd botlik. A Net tökéletesen alkalmas arra, hogy keresgélj. Tiszta dolog. Ő tudja a hirdetésed alapján, hogy keresel és Te is pontosan tudni fogod, hogy Ő is keres, hisz jelentkezik a hirdetésedre. Nem kell magyarázkodni....

2018. szept. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
51%
A neten jóval rosszabbakat találsz, mint akiknek személyes találkozásnál is szimpatikus lehetsz.
2018. szept. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
47%
A hozzáállásod alapján teljesen jól látod, menjél hivatásoshoz nyugodtan...
2018. szept. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Clay Morrow ***** válasza:
Már rég el kellett volna menned.
2018. szept. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
77%

Menj el nyugodtan, vesztenivaló csak egy van. A szüzességed.


Már rég 20 évesen el kellett volna menj, beletanulsz és már lehet lenne feleséged, két gyereket és egy kutyád.


Nincs vesztegetnivaló idő mert megyünk a kohóba!


Egyszer élünk... ki kell használni.

2018. szept. 11. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
33%
Mondd, melyik egyetemen nem "ilyednek" meg egy ilyen pasitól?
2018. szept. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
58%
#9 ne aggódj, a sajátodat sem kell majd. :D
2018. szept. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Na, megvolt?


Én értem a csávót, én is.sokat kínlódtam, de nem mentem hivatásoshoz 25 évesen 2 okból.

1. A büszkeségem többet ért egy drága lyuknál, ahol az sem.biztos, hogy jó lesz.

2. Ellenére az 1. pontnak azért utánanéztem ennek a dolognak, s kiakasztott, hogy a hirdetésekben ilyeneket olvastam, hogy majd Zsolti (a strici) veszi fel a telefont sőt ajtót is ő fog nyitni stb, a végén még az derül ki, hogy szopni is ő fog???

2018. nov. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!