Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legkegyetlenebb dolog amit tettek veled eddig a szerelmi életed során?

Figyelt kérdés
Engem kihasznált az ex, hitegetett, majd bejelentette,hogy üríteni jó voltam.
2014. aug. 8. 23:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Leírnám, de... áhhh! Lesz itt elég történet, ha a többiek vevők rá!
2014. aug. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Lészszi nekem írd le!

Ha valakit érdekel privibe én is leírom.

2014. aug. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
Meghagyták a szüzességem.
2014. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Sokszor padlót fogtam és valami most se stimmel a kapcsolatommal, csak nem tudom, hogy mi az és hogyan kéne megoldani.
2014. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Engem egy csaj hitegetett, hogy elhagyja a pasiját értem, nagyon sokáig udvaroltam neki, majd azon a nap amikor lefeküdtünk egymással, akkor annyira rosszul érezte magát, hogy "megcsalta" a párját, hogy mondta, hogy ne találkozzunk többet.
2014. aug. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

1.Hozzám vágta, hogy k..va vagyok, igaz nem ezzel a szóval de ez volt a lényege. Teszem hozzá, ő vette el a szüzességem, soha nem csaltam meg.

2. Az exével tárgyalta meg milyen egy hülye pi..a vagyok, mert, hogy állandóan hisztiztem ha ivott. Heti 3-4 alkalom az neki teljesen természetes alkoholfogyasztást illetően.

3. Kitalálta, hogy kórházba vitték, mert rosszul lett. Hátha megsajnálom és visszafogadom.

4. Miközben a hármas tervét épp az öccse akarta a tudtomra adni, aközben egy másik exével kávézgatott.

5. Le hálátlan idiótázott, mert azt mondtam neki, hogy nem is akarja a hozzám közelebb költözést csak ígérgeti. Erre "szép" szavak kíséretében előadta, hogy már van is munkája a városomban, a költözés meglepi akart lenni. Természetesen ez is csak hazugság volt.

És ez mindet egy embertől :D

De megérdemlem. Túlságosan hiszek az embereknek, bízom abban, hogyha én őszinte vagyok akkor más is az.

2014. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Utolsó... Miért ilyen emberekkel kell összejönni? :O Miért nem lehetne kapcsolat előtt jobban kiismerni a másikat?
2014. aug. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem tudtam hogy ilyen. Kedves, figyelmes, törődő, bújós, gondoskodó ember volt mind a 3 év alatt. Ez mind az utolsó 1 hónapban történt. Egyébként színész, zenész tehát úgy látszik túlságosan jól megy neki a színjátszás.
2014. aug. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Jah igen és teszem hozzá, 3 hónapig udvarolt, mielőtt hivatalosan is összejöttünk volna. Majd 7 hónap után feküdtünk le. Azt sem sürgette, teljesen normális volt. Megcsalni 100%, hogy nem csalt meg, de ezek... Ez van.
2014. aug. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Akkor kérdezem én... Ezek után akkor kiben lehet megbízni? Kinek adjunk bizalmat? :O

2014. aug. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!