Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők? Van aki rendszere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők? Van aki rendszeresen lenyeli?

Figyelt kérdés
Milyen sűrűn nyelitek le a spermát? Van olyan aki akár napi szinten lenyeli a pasija spermáját? Kívánjátok vagy a párotok kedvéért teszitek meg?

2018. szept. 16. 22:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Ha szopok akkor többnyire le is nyelem. Nekem olyan semleges, ha neki jó miért le nyelném le.
2018. szept. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen nyeltem az exem spermáját, de azért nem napi szinten. Volt amikor én is kívántam, de inkább az ő kedvéért tettem meg.
2018. szept. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi elég sűrűn kényeztetjük egymást orálisan és olyankor szinte mindig a számba kapom a kis jutalmam:)

Tulajdonképpen kívánom is. Ugyanis jó érzés, hogy az az ő része és ezáltal teljesen elfogadom őt:)

2018. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Vannak ilyen nők. Nincs ebben igazából semmi extra. Nekem volt olyan barátnőm aki automatikusan lenyelte, pedig számomra ez egy olyan dolog ami egyáltalán nem fontos.
2018. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem élek együtt a barátommal, ezért nem minden nap, de mondjuk 10/9 szer lenyelem. Jobb, ha nem kell takarítani és neki jó érzés
2018. szept. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem. De nem is oralozunk.
2018. szept. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

A barátnőm lenyeli mindig.

Hallottam egy olyan kutatásról, hogy amelyik pár női tagja szívesen lenyeli a spermát, ott sokkal nagyobb eséllyel esik teherbe a nő, mint azoknál a pároknál ahol a nő nem teszi ezt meg. Biztos vagyok abban, hogy ez így is van. Maga a befogadás itt a kulcsszó szerintem.


33/F

2018. szept. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

igen lenyelem általában minden aktus végén egy nap maximum egyszer :D ez ilyen hallgatólagos megegyezés köztünk


megszokássá vált, illetve van amikor ő kéri én pedig megteszem

2018. szept. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérni? Aki lenyeli,az számokra furcsa, hogy nem mindig..... Nem oráloztok??????? 🙄🙄🙄🙄🙄
2018. szept. 17. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A mostani partneremmel hetente találkozunk, s ha épp a számba megy el, le is nyelem gond nélkül, izgat az egész helyzet olyankor, na meg nincs is rossz íze. Összehasonlítási alapom nincs, másnak még nem nyeltem le, vele erre is vágyat érzek. Ő nem erőlteti, magamtól jön.
2018. szept. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!