Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők? Van aki rendszere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők? Van aki rendszeresen lenyeli?

Figyelt kérdés
Milyen sűrűn nyelitek le a spermát? Van olyan aki akár napi szinten lenyeli a pasija spermáját? Kívánjátok vagy a párotok kedvéért teszitek meg?

2018. szept. 16. 22:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha van barátom akkor mindig lenyelem.

Nekem egyszerűbb mint zsepibeköpni/kirohanni/akàrmi.

Ha nagyon rossz akkor a tovàbbiakban iszok utána valami erős iző üdcsit.

2018. szept. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Barátom kedvéért, akármikor lenyelem amikor szeretné. 22/L
2018. szept. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lenyelem, vagy mehet arcra, mikor mit szeretnénk:)
2018. szept. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van.
2018. szept. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
89%
Lenyelem, nem mindig, kedvfüggő.
2018. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Boszorkány_ ***** válasza:
100%
Igen, le szoktam. Már ha a számban fejezzük be.
2018. szept. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
89%
Az első barátnőm engedte a szájába és nyelte le. Mar az első alkalommal mikor kielegitett oralisan, véletlen az arcára ment, ezért utána mar megbeszéltük h mindig szólok h mikor megyek el. Utána szex közben ha megkértem h fejezzen be, akkor mindig s szájába mentem el, és le is nyelte minden egyes alkalommal. Amikor megvolt neki, akkor nem szexeltünk, hanem csak kérdezte, h kielégítsen e, és tulajdonképp akkor minden nap lenyelte, mivel jól esett esténként egy kis kényeztetés.
2018. szept. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!