Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Nektek mik az elvárás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek mik az elvárásaitok az ágyban?

Figyelt kérdés

Mitől lesz csodálatos a szex? Milyen póz, ami a legjobb? Hogy/hová szerettek leginkább élvezni?


Olvasgattam a kérdéseket itt GYK-n és végül úgy döntöttem, hogy felteszem ezt a kérdést, hátha rendszerbe tudom foglalni azt a rengeteg érzést, ami elfogott...



2018. aug. 19. 07:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Az az elvárásom, hogy együtt próbáljunk ki mindent, ami csak eszünkbe jut, és mindkettőnknek izgató és kellemes.
2018. aug. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány a kérdező?
2018. aug. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Függ az összeszokottságtól és a helyzettől. Ez mindhárom kérdésedre igaz.
2018. aug. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#2 - lány vagyok.


Köszi az eddigi válaszokat!


De tényleg nincs olyan konkrét része a szexnek, amiért megvesztek?

2018. aug. 19. 08:20
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Barátnőmmel eddig végig óvszerrel védekeztünk, én már nagyon vágyom rá, hogy gumi nélkül csináljuk, de elfogadom, hogy barátnőm nem akar egyenlőre óvszeren kívül mást. szóval a gumi nélküli szex nagyon izgat.


imádom mikor barátnőm húzza fel az óvszert, ezzel ad zöld utat, hogy magába fogad, nagyon felizgat mikor szexin felhúzza, majd mondja hogy na gyere, és a kezével beilleszti a farkam a puncijába.


imádom mikor misszionáriusban felhúzza a lábait, így jó mélyen járkálok benne. vagy mikor oldalt fekve mozgok benne, izgatom a csiklóját, ő meg a golyóimat simizi.

meg mikor lovaglóban mozdulatlan vagyok és mondom neki hogy most használja a testem ahogy akarja.

nagyon szeretem érezni mikor orgazmusa van, sokszor egymás után többször is, szinte megfojtja a péniszemet, olyan erősen rászorul.

talán a kedvencem, mikor egyszerre van orgazmusunk, az nagyon különleges élmény.

mindig a puncijában élvezek el, számomra nincs annál jobb érzés.


25F

2018. aug. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%
Ápolt lábfej.
2018. aug. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

Az elvárás, hogy őrüljön meg értem és ezt minden mozzanatában sugározza. Más elvárás nincs. Ha ez meg van, akkor mindenképpen "csodálatos" lesz számomra. Semmi extrára nem kell gondolni.

Kedvenc póz nincs, csak olyan amit nem szeretek. Pl. a lovagló, de ez hosszú, hogy miért nem.

Élvezni meg a lányba és szájba szeretek a legjobban. Bár utóbbiban még nem volt részem, de más dolgokkal ellentétben, itt meg merem kockáztatni, hogy azt mondom tudom, hogy mennyire szeretem, annak ellenére, hogy még nem tapasztaltam.

2018. aug. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Csodálatos attól lesz,hogy kölcsönösen kényeztetjük egymást és kielégülünk mindketten.Maga az érzés csodálatos,örömet szerezhetek egy lánynak akit a csúcsra juttatok.

Szeretem ha aktív a lány az ágyban,például isteni érzés amikor lovagol rajtam és élvezettel csinálja az orális szexet is.Legjobb sztem a punciba élvezni attól jobb nincs.

2018. aug. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
Legyen reggeli.
2018. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

Ez egy egyszerűnek tűnő kérdés de ha kicsit kljobban belegondolok, nem lehet egy mondattal megválaszolni. Inkább visszagondolok h mely alkalmak voltak nekem emlékezetesek, és hogy mik ragadtak meg belőle.

Fekete combfix+kanapé: hosszú előjáték kölcsönösen, majd szex különböző pózokban, úgy h a nő is elmenjen többször, majd kutya pózban elmenni.

Vagy pl egy másik alkalommal a hálószobában, ismét csak hosszú előjáték után (nekem ez kell, nem pedig a 2 perces ízelítő), majd oldalról, hátulról, szimpla misszionáriusban, csinálni. Nincs kifejezetten kedvenc póz, csak mondjuk valamelyikben jobb érzés mint a másikban, ezért lehet játszani azzal h most inkább ebben csináljuk, éd akkor tovább bírom. De a konkrét esetre visszatérve: mikor hallottam h a párom elelvezett, akkor felálltam az agyon nekidolve a falnak, és úgy fejezett be szájjal.

Hogy hova a legjobb elmenni? A legjobb ha változatosság van de, ha sorrendet kellene felállítani akkor intenzívítás alapján: száj, punci, láb, popsi/mell, kéz.

Remelem hasznosnak találtad.

2018. aug. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!