Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem izgultatok első alkalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem izgultatok első alkalom előtt, hogy hogy fog tetszeni a párotoknak a nemi szervetek illata?

Figyelt kérdés

nem szüzességre gondolok,hanem ha valakivel megismerkedsz, elindul egy kapcsolatféle,jön vele a szex is és annak van egy első alkalma is, ugyebár.

N.


2018. szept. 17. 20:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Eszembe sincs ilyesmin agyalni. Amúgy is, döntsük el, hogy szaglászni, vagy szexelni akarunk?
2018. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Wtf. Maximum az erősen illatosított intim mosakodóm illatát érezheti. Ha nem vagyok frissen mosakodva, miért közelítene az arcával a nemi szervem felé?
2018. szept. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%

Nem.

Nem is volt ilyen az eszemben,és ha ápolt, tiszta, és nincs semmilyen betegséged akkor nem lehet baj az illatával.

2018. szept. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem izgulok ilyen miatt.
2018. szept. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Akik tetszenek megkívánok mind izgat és ők is tuti meg elégedettek , ebben a rutin az ösztöneid segítenek .
2018. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nekem pl. alapvetés,hogy megmosakszom elotte. Minimum intim torlo. Ha nem jon ossze valamilyen oknal fogva egyik sem, akkor bennem van egy pici aggodalom, hogy tul eros az illata (a sok vitamintol tud az lenni), vagy kellemetlen az ize...

3 ev utan is van, hogy megkerdezem a partneremet,nem.rossz-e a helyzet odalenn, mikor elmarad a mosakodas... Vagy csak keretem magam, hogy jajj, ne, nem tisztalkodtam rendesen (persze ugyis ravesz fel perc utan). Ugyan igy o is figyel erre.

Van, akit igen is tud zavarni.

Volt egy partnerem, aki nem tisztalkodott rendesen... Borzalmas volt, soha tobbet! Biztos ez is nyom a latban...

Nekem szamit. Mason is, magamon is. Ha nem izlik, nem veszem a szamba szivesen...

20L

2018. szept. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

En is izgulok emiatt :D

32F

2018. szept. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én még nem éreztem semmilyen illatot ha megfürdesz nem lehet rossz illata
2018. szept. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

itt szerintem sokan nem fogták fel a kérdést....



NEM rossz illatokra gondoltam,hogy valaki igénytelen,vagy fertőzése van.


Nekem gyönyörű a puncim,szabályos baba és nagyon finom,semleges,tiszta illata van.



A kérdés arról szól, hogy :


MINDENKINEK van egy saját illata ALAPBÓL.

Mint ahogy a bőrünknek is van.

Ugyanez a helyzet a csillogóra mosott nemi szerveknél is.Ezért is nem szagot írtam....


Mert lehetsz tiszta és jó illatú,ha a partnernek pont az és úgy nem jön be.


Férfiaknál tapasztaltam,például munkahelyen, vagy bárhol máshol, hogy sok pasinak finom illata van objektíven, de nekem ( szubjektíven,azaz személy szerint) baromira nem jön be és taszítana,ha közelebb jönne.



Nem feltételezem,hogy ezek után is megérti bárki a kérdést,de hátha...

2018. szept. 17. 23:05
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem értem miért oltod be az embereket amikor te nem fogalmaztad meg a kérdést rendesen de mind1.

De ennek tudatában azt mondanám nem hiszem hogy zavarna bárkit is. Ha valaki fel van izgulva rád és/vagy szeret téged, akkor nem történik olyan hogy nem szereti a puncid/bőröd/hajad illatát. Mivel feromonokat szabadítasz fel folyamatosan ami nem negatívan hat a párodra

2018. szept. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!