Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem izgultatok első alkalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem izgultatok első alkalom előtt, hogy hogy fog tetszeni a párotoknak a nemi szervetek illata?

Figyelt kérdés

nem szüzességre gondolok,hanem ha valakivel megismerkedsz, elindul egy kapcsolatféle,jön vele a szex is és annak van egy első alkalma is, ugyebár.

N.


2018. szept. 17. 20:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen jogos a kérdés kérdező. Férfiként mondom hogy volt olyan barátnőm aki előtte fürdött le, semmi baja nem volt, csak éppen nem tetszett a puncijának az illata és az íze sem. Nem is maradtunk együtt, még egyszer volt szex, akkor ugyanazt éreztem és vége.


A mosani párom puncijának az illata és íze a kezdetektől tetszett, egyszerüen megőrülök tőle ha megérzem.

Volt hogy erős intim mosakodóval mosakodott, akkor olyan volt mintha egy szappant nyalogattam volna, megkértem hogy ilyet még egyszer ne tegyen.

Másnap reggel még erőteljesebb az illata, még jobban vadít. Öt zavarja hoa ilyenkor kinyalom, én viszont megőrülök érte.


Az egyésznek a tudományos háttere a genetikai összeférhetetlenség, vagy passzolás. Olvass utána a neten.

2018. szept. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

10-es:

teljesen érthető a kérdés,csak ezen az oldalon kevés az,aki nem csak olvas,hanem értelmez is.

2018. szept. 18. 01:29
 13/21 A kérdező kommentje:

"genetikai összeférhetetlenség, vagy passzolás."


Ez elég triviális.

Pont ezért tettem fel a kérdést,hogy az,aki illatozik,mint a tubarózsa és pedánsan ápolja magát,mégis benne van a pakliban,hogy ennek ellenére taszítja majd a párját a jó illata,az az első alkalommal nem izgul-e,hogy mi lesz,passzolnak-e,vagy sem.....de örülök,hogy ennyi magabiztos ember van.


Egyébként köszi a választ,te vagy az első,aki a kérdésre válaszolt.

2018. szept. 18. 01:34
 14/21 anonim ***** válasza:
Sokan normalisan valaszoltak a kerdesedre kedves kerdezo de annyira szereted hajtogatni hogy mindenkinek ertelmezesi gondjai vannak, hogy gyanus hogy valojaban neked van gondod ezzel.
2018. szept. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Es rohej mert pont hogy a tizes nem valaszolt a kerdesre mert a parjaerol beszelt folyamatosan :'D
2018. szept. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

továbbra sem nekem vannak gondjaim....

a kérdés úgy kezdődött:

"Nem izgultok első alkalom előtt,hogy...."


Ha te úgy látod,hogy erre válaszolt a 10-es,akkor az érettségidet égesd el a fa*szba. Felmentő tényező,ha még nincs meg.


Engem ku*vára nem érdekel senki partnere, engem az érdekelt,hogy ISMERKEDÉSNÉL, majd első szex előtt,amikor még minden új,akkor másokban megfordulnak-e ilyen gondolatok.



továbbra is csak egyetlen ember ért magyarul,neki köszönöm a válaszát. Aki meg nem tud négy sort megérteni,az ne itt verje el a temérdek idejét.

2018. szept. 18. 09:03
 17/21 A kérdező kommentje:
már nem érdekel a kérdés.Hello.
2018. szept. 18. 09:05
 18/21 anonim ***** válasza:

Úristen a szövegértéssel van gondod nem a pi.ád illatával! Olvasd már el mit írtam...


Bár ahogy látom, nem kell nagyon bizonygatni, mert te tényleg nem tudsz értelmezni semmit abból amit leírtak itt az emberek.


És pont hogy te írtad hogy egyedül a tizes adott rá normális választ de ne zavarjon xD


Na hallod, tényleg hagyjuk mert úgy látom teljesen értelmi fogyatékos is vagy.

2018. szept. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Itt két dolog van, azokon kívül, ami már szóba került:

- a nők kiszagolják a férfi immunrendszerét. CSAK az a férfi tetszik nekik, akinek ez az övékétől jelentősen eltér.

Tehát lehet akármilyen finom illata a férfinak: ha ez nem stimmel, akkor nem indul el az a bizonyos szikra.

- férfinél ilyen NINCSEN, ott teljesen más dolgok számítanak.


Ja, és a feromonos parfümökben nincsen feromon, tehát ilyen szempontból nem működnek. Nem is nagyon lehet készíteni ilyet.

2018. szept. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem is értem...nedves popsi törlőkendő? Kb 25 másodperc, tiszta, illatos lesz a nuni és a pöszi is
2018. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!