Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet kapcsolat a sportos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kapcsolat a sportos életmód és az erőteljesebb orgazmus között?

Figyelt kérdés
3 hete kezdtem el rendszeresen edzeni, és azóta valahogy sokkal intenzívebben élem meg azt a bizonyos csúcspontot, mikor barátommal szexre kerül a sor. Szerintetek ez betudható a heti 3x futásnak?

2018. szept. 22. 17:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
a pápa sem pedofil ugye?
2018. szept. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A sport az élet minden területén érezteti a pozitív hatásait. A szexet is jobban kívánjuk ilyenkor, jobban is megy, és nyilván az orgazmus is intenzívebb. :)
2018. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszi Cartman :D
2018. szept. 22. 17:15
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen lehet összefüggés. Akar azáert is mert fittebb vagy akár azert is mert boldogabb felszabadultabb.
2018. szept. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Az égvilágon semmi köze
2018. szept. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, van kapcsolat közte.
2018. szept. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mozgással vagy anélkül nekem mindig ugyanolyan. Szerintem nincs összefüggés csak beképzeled. Akkor akinek óriási bicepsze van annak nemcsak az erőnléte de az orgazmusának az ereje is 100X nagyobb :D persze.
2018. szept. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Akinek óriási bicepsze van, annak általában nincs erőnléte:D

Illetve nem tudom, hogy általánosságban mondod e, vagy kifejezetten az ágyban, de az ágyban lévő erőnlétnek semmi köze a bicepszhez. Szóval ott lehet, hogy van, de nem a bicepszétől.

Viszont fizikai munkában egy óriásbicepszes ember 90%-ban pillanatok alatt kidől és a szörnyű, hogy sok esetben még nagy súlyokat sem tud mozgatni.

Ja és nem vagyok féltékeny, átlagnál nekem is nagyobb bicepszem van, de nem konditól. Persze óriási nincs, de egy percig nem is szeretnék. Ezek csak sok példából jövő tapasztalatok

2018. szept. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8. Más az az erőnlét, ahol az izom 6-8 ismétléses hatalmas terheléses sorozatokhoz van szokva meg amikor közepes terheléses egész napos állóképességhez. Hiába bírod a munkát ha nem bírsz 180kg-ba beleguggolni, az állóképességed jobb de jóval gyengébb vagy.
2018. szept. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Lehet a sporttól. A rendszeres mozgás kellene hogy mindenki napirendjéban szerepeljen, mert a megerőltető munka nem sport!


Elképzelhető hogy egy idő után még 2-3 pasi is kevés lesz! :-)

2018. szept. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!