Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet kapcsolat a sportos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kapcsolat a sportos életmód és az erőteljesebb orgazmus között?

Figyelt kérdés
3 hete kezdtem el rendszeresen edzeni, és azóta valahogy sokkal intenzívebben élem meg azt a bizonyos csúcspontot, mikor barátommal szexre kerül a sor. Szerintetek ez betudható a heti 3x futásnak?

2018. szept. 22. 17:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Éppen erről beszélek. Én 450 kg-s zongorával, vagy kazánnal felállok másodmagammal és síkban elsétálok vele. Az mennyit is jelent? 225kg-t. De igen gyakori, hogy a felfújt kondiból szabadultak fel sem tudnak állni vele. De ha azt vesszük, hogy mondjuk van egy 90kg-s kis páncél és én azt egyedül felrakom a földről 160 centire sorjában, azt se nagyon tudják megismételni. Azzal nem vitatkozom, hogy vannak kondis gyakorlatok amikhez szoktak, abban egy picivel többet bírnak. De viszont fordított esetben ők jóval kevesebbet bírnak. Persze mint írtam ez átlagban, kivételt is ismerek nyilván.

De így ki is az erősebb? E mellett pedig az állóképesség konkrétan huzamosabb terhelés bírását jelenti.

2018. szept. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk a futás csak erős gátizommal ajánlott, mert pont szétlötyköli az izmokat ott lenn.
2018. szept. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha 225kg-al sétálsz egy olyan tárggyal aminek rendes fogása, és súlypontja sincs akkor indulhatsz erősember versenyen, mivel ott hasonló súlyú kofferokkal szoktak menni, aminek remek fogása is van, mindemellett több év edzés van mögöttük, vagy évtized, és még legtöbbször doppingszer is, de ha neked melótól mennek az ilyenek akkor ajánlom neked ezt a sportágat mert nagyon sikeres lennél, meló után odamész és kenterbevágod a profi sportolókat a sportágukban.
2018. szept. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amikor rendszeresen sportolok, iszonyat szukas vagyok es jobban elvezem a szexet.
2018. szept. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ennyire nem vágod? Gurtniról nem hallottál még? Tényleg nem láttál még ilyet? Ezt nem gúnyosan írom, hanem tényleg furcsa nekem. Pedig még alá sem húzta, szóval még a GYK szövegellenőrzője is hallott róla :D
2018. szept. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!